Искать


 

Четвер, 19 Січень 2017 06:43

Громадська Рада підсумувала роботу вугільних підприємств області у 2016 році

Оцените материал
(1 Голосовать)

Громадська Рада підсумувала роботу вугільних підприємств області у 2016 році

    На виконання вимог Постанови КМУ від 03.11.2010р. №990 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії між органами управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій на виробництві, при Управлінні гірничого нагляду проводяться щоквартальні засідання Громадської Ради спеціалістів з охорони праці вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля» з представниками професійних спілок та їх об’єднань.

    На черговому засіданні Ради, її учасники, підсумовуючи роботу у 2016 році, розглянули наступні питання:

   1. Стан охорони праці та промислової безпеки, аналіз виробничого травматизму на підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля» у 2016 році.

    2. Виконання «Комплексної програми підвищення безпеки праці ...» на підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля» за
2016 рік.

   3. Про пропозиції щодо проведення перевірок об’єктів суб’єктів господарювання інспекторським складом спільно з фахівцями служб охорони праці на шахтах ДП «Львіввугілля».

    4. Про створення робочої групи з розробки та затвердження плану роботи Громадської Ради на 2017 рік.

   На засіданні заслухані доповіді, звіти та складено відповідний протокол з прийнятими рішеннями, який направлено до обов’язкового розгляду в Управління гірничого нагляду Головного управління Дежпраці у Луганській області.

Прочитано 431 раз Последнее изменение Четвер, 19 Січень 2017 06:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация