Искать


 

Середа, 18 Січень 2017 16:19

За участі ГУ Держпраці у Лисичанському міському центрі зайнятості відбулась нарада

Оцените материал
(1 Голосовать)

За участі ГУ Держпраці у Лисичанському міському центрі зайнятості відбулась нарада

    06 грудня 2016 року Президентом України Петром Порошенко було підписано Закон України № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Цей Закон, який набрав чинності 01 січня 2017р., регламентує ряд соціальних виплат для багатьох верств населення, зокрема, встановлює мінімальну заробітну плату на рівні 3200 грн. Також Закон вводить в дію нові механізми контролю в сфері оплати праці та зайнятості населення.

    Усе нове завжди викликає ряд питань, тож задля роз’яснення статей зазначеного Закону, за активної участі фахівців Головного управління Держпраці у Луганській області Лисичанський міський центр зайнятості 18 січня 2017 року провів нараду за участю виконавчого комітету Лисичанської міської ради, Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради та роботодавців міста Лисичанська.

    Темою наради було «Реформування Державної служби зайнятості, розширення її функціоналу та напрямків співпраці щодо забезпечення кадрових потреб роботодавців, сприяння легалізації зайнятості та мінімізації впливу підвищення мінімальної заробітної плати на оптимізацію чисельності працівників підприємств, установ, організацій».

    Під час заходу обговорювались питання щодо набуття чинності Закону України від 06.12.2016 № 1774–VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», дотримання законодавства про працю в частині встановлення мінімальної заробітної плати (забезпечення виплати заробітної плати з урахуванням її обов’язкових та стимулюючих складових, недопущення переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу), а також питання, які стосуються нелегальної зайнятості населення.

    Наприкінці наради фахівці ГУ Держпраці у Луганській області більш детально розкрили аспекти обговорюваної теми, з яких у присутніх виникли питання.

Прочитано 528 раз Последнее изменение Четвер, 19 Січень 2017 08:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация