Искать


 

Середа, 18 Січень 2017 13:34

В опалювальний сезон особлива увага ГУ Держпраці до безпеки експлуатації газових приладів

Оцените материал
(0 голосов)

В опалювальний сезон особлива увага ГУ Держпраці до безпеки експлуатації газових приладів

    В зимовий період, під час опалювального сезону, підвищується ризик виникнення нещасних випадків, пов'язаних з використання природного газу в побуті та на виробництвах. У зв’язку із цим фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області під час проведення превентивних заходів з хорони праці звертають увагу працівників підприємств та установ на необхідність суворого додержання правил безпеки під час експлуатації газового устаткування.

    Питання, пов’язані із безпекою використовування газу, обговорювались під час семінарів, які організували 12 і 17 січня інспектори відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості на об’єктах підвищеної небезпеки в установах області.

    12 січня семінар на тему «Безпека при використанні газу на виробництві та в побуті» відбувся у Міловській газовій дільниці Марківського МРУЕГГ (смт. Мілове). Ця ж тема висвітлювалась 17 січня у Білокуракинському районному будинку культури (смт. Білокуракине).

    Також 17 січня відбувся семінар у Міловській районній раді (смт. Мілове) під час якого з присутніми обговорювалась тема «Безпечна експлуатація ДВК житлових і громадських будинків».

    Під час зазначених заходів головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі довів до відома присутніх, що під час опалювального сезону підвищився ризик виникнення нещасних випадків, пов'язаних з використання природного газу. Особливо це пов'язано з втручанням в систему газопостачання, самовільною установкою і підключенням газових приладів, неправильним користуванням газовими приладами, порушенням правил безпеки при експлуатації газових приладів, відсутністю тяги в димових та вентиляційних каналах. Акцентував увагу присутніх на необхідності пильної уваги до припливно-витяжної вентиляції при експлуатації газових приладів.

    Та особливо плідно пройшла зустріч інспектора відділу з працівниками Сєвєродонецького МРУЕГГ, яка пройшла 12 січня. Головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі прийняв участь у роботі двох комісій з перевірки знань: на питання з електробезпеки відповідав електротехнічний персонал Управління (монтери захисту підземних трубопроводів від корозії ), а знання за темами «Правила безпеки систем газопостачання» і «Охорона праці на виробництві» перевіряли у нещодавно прийнятого начальника служби обліку газу.

    Після закінчення зазначених заходів з перевірки знань була проведена нарада з Головним інженером та інженером з охорони праці Сєвєродонецького МРУЕГГ, під час якої обговорювались безпека використання газу на виробництві, травматизм внаслідок використання газу у побуті, стан промислової безпеки та охорони праці та стан безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів».

    Фахівцями відділу державного нагляду в газовому комплексі під час проведення заходу надавались консультації з питань охорони праці та промислової безпеки. Наприклад, за проханням працівників Білокуракинського районного будинку культури інспектор ГУ Держпраці додатково розповів про технічне обслуговування газових приладі та надання первинної медичної допомоги. Завдяки таким зустрічам у форматі семінарів, нарад та лекцій підвищується рівень знань з питань безпечного користування газовими приладами, а отже, знижується кількість нещасних випадків на виробництві та у побуті.

Прочитано 484 раз Последнее изменение Середа, 18 Січень 2017 13:39
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация