Искать


 

Середа, 18 Січень 2017 12:12

Інспектори ГУ Держпраці звертають увагу на безпеку роботи в зимовий період

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці звертають увагу на безпеку роботи в зимовий період

    У зимовий період, коли проведенню робіт часто заважають несприятливі погодні умови, увага роботодавців та працівників до безпеки проведення робіт повинна бути максимальною. Для зменшення випадків травмування працівників підприємств при виконанні робіт у зимовий період, підвищення існуючого рівня знань з охорони праці у працівників інспекторським складом Головного управління Держпраці у Луганській області регулярно проводяться превентивні заходи: семінари, лекції наради, консультації, ін.

    Зокрема, співробітниками відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки з 10 по 13 січня 2017р. проведено ряд нарад на підприємствах області.      10 січня інспектором відділу проведено нараду з працівниками Публічне акціонерне товариство «Лисичанський склозавод «ПРОЛЕТАРІЙ» (м. Лисичанськ) по темі: «Профілактика виробничого травматизму на підприємстві у зимовий період».

    10 січня відбулась ще одна нарада, інспектор відділу обговорив з працівниками ТОВ «Завод будівельних матеріалів» (м. Рубіжне) тему «Організація безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, зареєстрованих за відділом ДНБОКПС». Ця ж тема була висвітлена 13 січня з працівниками ТОВ «Контейнерна станція» (м. Рубіжне).

    12 січня інспектором відділу проведено нараду з працівниками ТОВ СБК «Стройсервіс» (м. Сєвєродонецьк) по темі: «Дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання будівельних робіт   у зимовий період». Ця ж тема обговорювалась 13 січня з працівниками ТОВ «Вектор»   (м. Старобільськ).  

    13 січня під час наради з працівниками ОСББ «Фаворіт» (м. Сєвєродонецьк) було обговорено тему «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів».

    Під час проведення нарад інспекторами відділу розглядаються на прикладах нещасних випадків, що трапилися на підприємствах, методи та заходи недопущення подібних випадків на підприємствах. Особлива увага надається підготовці до особливості організації та проведення робіт в зимовий період, в умовах снігових заносів, холодної погоди, ожеледиці.

Прочитано 391 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация