Искать


 

Вівторок, 17 Січень 2017 15:15

ГУ Держпраці у Луганській області продовжує антикорупційні заходи

Оцените материал
(1 Голосовать)

ГУ Держпраці у Луганській області продовжує антикорупційні заходи

   Сьогодні в усіх гілках влади та державних службах, комунальних установах та приватних підприємствах, ведеться активна боротьба із корупцією. Вже прийнято ряд Законів, які забезпечують функціонування системи запобігання корупції в Україні. Створено спеціальні організацій та структурні підрозділи для боротьби з корупцією.

    Головне управління Держпраці у Луганській області не залишається осторонь цієї боротьби. Зокрема, 16 січня 2017р. з метою профілактики настання корупційних правопорушень, головним спеціалістом з питань протидії корупції Головного управління Держпраці у Луганській області проведено семінар щодо запобігання корупції, учасниками якого стали співробітники Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області.

    Під час заходу присутні обговорили основні статті Закону України «Про запобігання корупції», які пов’язані з особливостями роботи державних службовців. Зокрема, розглядались наступні питання:              

- терміни, визначені ст..1 Закону;

- документи, якими регулюються відносини, що виникають у сфері запобігання корупції згідно ст..2 Закону;

- суб’єкти, на яких поширюється дія ЗУ «Про запобігання корупції» ст.. 3 Закону;

- інші.

    Присутнім було роз’яснено що таке корупційні правопорушення та яка відповідальність настає за їх скоєння. Також увагу присутніх було акцентовано на особливостях подання електронних декларацій державними службовцями. Наприкінці заходу головний спеціаліст з питань протидії корупції детальніше зупинився на тих аспектах Закону, щодо яких у присутніх виникли питання.

   

            

 

Прочитано 449 раз Последнее изменение Середа, 18 Січень 2017 07:59
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация