Искать


 

П'ятница, 13 Січень 2017 09:12

Інспектори ГУ Держпраці провели наради на тему «Безпечна експлуатація ДВК житлових і громадських будинків»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели наради на тему «Безпечна експлуатація ДВК житлових і громадських будинків»

    Протягом тижня відділом державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області спільно з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Старобільському районі проведено семінари-наради на тему «Безпечна експлуатація димових та вентиляційних каналів житлових і громадських будинків». Такі наради відбулись 11 січня у відділі культури Білокуракинської районної державної адміністрації, Білокуракинському відділі культури і Біловодському міжрайонному Управлінні Головного управління Держсанепідслужби у Луганській області.

    Особливо цікаво та корисно пройшла нарада у відділі культури Білокуракинської РДА, яка окрім обговорення ряду питань, запам’яталась її учасникам проведенням практичних занять.

    На зазначеному заході головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі акцентував увагу присутніх, що в період опалювального сезону підвищується ризик виникнення нещасних випадків, пов'язаних з використання природного газу в побуті та на виробництві. Часто причинами таких нещасних випадків є втручання в систему газопостачання, самовільна установка і підключення газових приладів, неправильне користування газовими приладами, порушення правил безпеки при експлуатації газових приладів, відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах.

    Також присутні заслухали Страхового експерта з охорони праці відділу профілактики виробничого травматизму виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Старобільському районі, який доповів присутнім про стан виробничого травматизму за 12 місяців 2016 року. Під час доповіді страховий експерт навів приклади нещасних випадків, розповів про їх причини та обставини. Разом з присутніми були обговорені шляхи запобігання виробничого травматизму, а також дії працівників у разі нещасного випадку.

    Після обговорення зазначених питань та надання консультацій, інспектор ГУ Держпраці запропонував провести заняття з працівниками установи (оператори котельні) на тему «Виток газу на опалювальному приладі котельні», з яким працівники задовільно справилися. На завершення заходу були проведені відповідні підсумки роботи головного державного інспектора та страхового експерта. Присутнім було запропоновано методичну допомогу у вирішенні питань охорони праці шляхом проведення семінарів , практичних занять з надання першої медичної допомоги.

    Нагадаємо, фахівці відділу держаного нагляду в газовому комплексі вже проводили наради з практичним заняттями. Такі заходи проходили у листопаді 2016р. з працівниками Новопсковського проммайданчику Сєвєродонецького ЛВУ МГ, Сватівської газової дільниці Новопсковського МРУЕГГ, ФОП Іл’їна Н.О., ПП «Динамік», у грудні 2016р. – з працівниками Марківського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства. Завдяки таким заходам підвищується рівень знань з питань безпечного користування та обслуговування газових приладів, повторюються та оновлюються практичні навички.

Прочитано 369 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация