Искать


 

Четвер, 05 Січень 2017 13:20

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад на підприємствах області

   З 26 по 30 грудня 2016 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Зокрема, проведено 6 нарад:

   26 грудня провели нараду щодо дотримання порядку при проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці у робітників суб'єктами господарювання у ТДВ «Попаснянський ВРЗ». Ця ж тема висвітлювалась 29 грудня у ТОВ «Листрансмаш».

   27 грудня провели нараду щодо вимог безпеки до працівників під час обслуговування електроустановок на підприємстві на ТОВ «Лисмет» та нараду щодо дотримання вимог роботодавцем і працівником з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища відповідно до ЗУ «Про охорону праці»у ПАТ «Сєвєродонецький КМЗ».

   28 грудня провели нараду щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці шляхом належного облаштування робочих місць і виробничих, санітарно-побутових та інших приміщень на підприємстві у ПАТ «Сєвєродонецький КМЗ» і ТОВ «Лисмет».

   Окрім зазначених нарад, фахівцям відділу за звітній період було надано 3 консультації з питань охорони праці та промислової безпеки:

   28 грудня працівникам Рубіжанський РЕМ ТОВ   «Луганське енергетичне об’єднання» (м. Рубіжне) на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки» та працівникам ТОВ «МашБуд» (м. Лисичанськ) на тему: «Охорона праці під час роботи з інструментом та пристроями».

   29 грудня працівникам ТОВ «ТехМашпром» м. Лисичанськ на тему: «Організація проведення інструктажів з питань охорони праці».

   Зазначені заходи оформлені відповідними документами. В протоколах нарад керівництву підприємств запропоновано довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради та провести перевірки фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради.

 

Прочитано 415 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация