Искать


 

Середа, 04 Січень 2017 12:50

Інспектори ГУ Держпраці прийняли участь в роботі екзаменаційних комісій

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці прийняли участь в роботі екзаменаційних комісій

    Для дотримання вимог Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці НПАОП 0.00-4.12-05, додержання чинного законодавства з охорони праці та підтримання існуючого рівня охорони праці на підприємствах області, проводиться навчання в спеціалізованих центрах промислової безпеки. За результатами навчань проводяться екзамени з певного розділу охорони праці. При проведенні екзаменів, до складу екзаменаційних комісій залучаються представники територіальних органів Держпраці.

   Останнього тижня минулого року інспектори відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами прийняли участь в роботі наступних екзаменаційних комісій:

   28 грудня у Відокремленному підрозділі "Луганська Теплова Електрична Станція" ТОВ "ДТЕК Східенерго" - в комісії з перевірки знань з охорони праці у працівників підприємства, які виконують роботи підвищеної небезпеки, а також знання нормативних актів за професіями "Газорізальник" та "Стропальник";

   того ж дня інспектором відділу, за зверненням ТОВ «Інженерний центр промислової безпеки», прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з перевірки знань з наступних тем:

- «Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» НПАОП 0.00-1.01-07;

- «Правил будови і безпечної експлуатації підйомників» НПАОП 0.00-1.36-03;

- «Правил будови і безпечної експлуатації парових котлів з тиском пари не більше 0,07 МПА, водогрійних котлів і водопідігрівачів з температурою нагріву води не вище 115С»;

- НПАОП 0.00-1.26-96; «Правил будови і безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів» НПАОП 0.00-1.60-66;

- «Правил будови і безпечної експлуатації трубопроводів пари і гарячої води» НПАОП 0.00-1.11-98.

   29 грудня за зверненням ТОВ «Інженерний центр промислової безпеки», інспектором відділу прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з перевірки знань за темами «Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» НПАОП 0.00-1.59-87 і «Правил будови і безпечної експлуатації стаціонарних компресорних установок, повітропроводів і газопроводів» НПАОП 0.00-1.13-71.

   За результатами зазначених іспитів слухачі навчань показали добрі знання і здали іспит.

   Окрім зазначених заходів, за звітній період інспектори відділу провели три семінара-наради:

   26 грудня – з працівниками   КП «Сєвєродонецьктеплокоммуненерго», м. Сєвєродонецьк, по темі: «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями. Попередження нещасних випадків та аварій на підприємстві у зимовий період, під час холодної погоди, снігопадів, ожеледиці та виключення виробничого травматизму».

   27 грудня – з працівниками ТОВ СП №52 «Термоизоляція», м. Сєвєродонецьк, по темі: «Дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання будівельних робіт   у зимовий період».

   28 грудня – з працівниками «Лисичанське відділення ТОВ Енергосфера», м. Лисичанськ, по темі: «Організації безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки зареєстрованих за відділом ДНБОКПС».

   Завдяки зазначеним заходам інспектори ГУ Держпраці активно впливають на поліпшення стану охорони праці на підприємствах області шляхом оновлення знань з безпеки проведення робіт відповідно до посадових обов’язків кожного з працівників підприємств.

Прочитано 347 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация