Искать


 

Четвер, 29 Грудень 2016 08:47

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів на підприємствах області

   З 19 по 23 грудня 2016 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу  державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Зокрема, проведено 9 нарад на 4 актуальні для кожного з підприємств теми:

   19 грудня нарада на тему «Дотримання порядку при проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці у робітників суб'єктами господарювання» відбулись у Лисичанському РЕМ ТОВ   «Луганське енергетичне об'єднання». А тема «Вимоги безпеки до працівників під час обслуговування електроустановок» висвітлювалась на нарді у ТОВ «Укр-сплав».

   20 грудня проведено нараду на тему «Створення безпечних і нешкідливих умов праці шляхом належного облаштування робочих місць і виробничих, санітарно-побутових та інших приміщень на підприємстві» у ТОВ «Укр-сплав» та нараду «Дотримання порядку при проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці у робітників суб'єктами господарювання» - у ТОВ «РОКБА».

   21 грудня нарада щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці шляхом належного облаштування робочих місць і виробничих, санітарно-побутових та інших приміщень відбулась у Сєвєродонецькому РЕМ ТОВ   «Луганське енергетичне об'єднання», а дотримання порядку при проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці у робітників суб'єктами господарювання обговорювалось у ТОВ «Великий шовковий шлях».

   22 грудня проведено нараду щодо дотримання вимог роботодавцем і працівником з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища відповідно до ЗУ «Про охорону праці» у Сєвєродонецькому РЕМ ТОВ   «Луганське енергетичне об'єднання» та нараду щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів – у ТОВ «Лисмет».

  23 грудня нарада щодо дотримання порядку при проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці у робітників суб'єктами господарювання пройшла у ДТЕК «Луганская ТЭС».

   Зазначені наради оформлені протоколами, в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради, також керівництву підприємств запропоновано проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради.

   Окрім зазначених заходів, інспекторами відділу за звітній період було  надано 4 консультації з питань охорони праці та промислової безпеки:

   19 грудня працівникам ТДВ «Попаснянський ВРЗ» м. Попасне на тему: «Обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій».

   21 грудня працівникам ТОВ НПП «Телсис» м. Сєвєродонецьк на тему: «Організація та виконання робіт на висоті» та працівникам ТОВ НВП «РОКБА», м. Рубіжне на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки».

   22 грудня працівникам ТДВ «Попаснянський ВРЗ» м. Попасне на тему: «Перевірки знань з питань охорони праці (електробезпека)».

   Завдяки цим заходам співробітники підприємств області мають додаткові можливості для оновлення та доповнення своїх знань з охорони праці та отримання відповідей на цікаві для них питання з безпечного ведення робіт.

Прочитано 353 раз Последнее изменение Четвер, 29 Грудень 2016 20:46
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация