Искать


 

Середа, 28 Грудень 2016 12:27

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активні превентивні заходи щодо безпеки праці у зимовий період

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активні превентивні заходи щодо безпеки праці у зимовий період

   Протягом минулого тижня – з 20 по 26 грудня, інспектори відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провели ряд нарад на підприємствах області. З огляду на спеціалізацію підприємств, піднаглядних відділу, та погодні умови, під час цих заходів акцент був зроблений на безпеку будівельних робіт в зимовий період. Зокрема, проведено такі заходи:

   20 грудня – дві наради: з працівниками   ТОВ «Промбудгіпс», м. Сєвєродонецьк, по темі: «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями. Попередження нещасних випадків та аварій на підприємстві у зимовий період, під час холодної погоди, снігопадів, ожеледиці та виключення виробничого травматизму» і з працівниками ТОВ «Рітм», м. Рубіжне, по темі: «Дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання будівельних робіт у зимовий період».

   22 грудня проведено нараду з працівниками ТОВ Будівельно-монтажна фірма «Зодчий», м. Лисичанськ, по темі: «Дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання будівельних робіт   у зимовий період» і з працівниками ТОВ «Дон-Інвест-Буд 2007», по темі: : «Організації безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки зареєстрованих за відділом ДНБОКПС».

   26 грудня проведено нараду з працівниками   КП «Сєвєродонецьктеплокоммуненерго», м. Сєвєродонецьк, по темі: «Безпечна експлуатація устаткуванням підвищеної небезпеки на підприємстві. Попередження нещасних випадків та аварій на підприємстві у зимовий період, під час холодної погоди, снігопадів, ожеледиці та виключення виробничого травматизму».

   Також 23 грудня інспектори відділу прийняли участь у роботі двох екзаменаційних комісій: за зверненням ТОВ «Інженерний центр промислової безпеки» прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з перевірки знань за темою «Інструкція з експлуатації залізничних цистерн, призначених для перевезення сірчаної кислоти та олеуму» НПАОП 63.21-5.03-88. і за зверненням ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот" – за темою «Машиніст крана». За результатами іспитів, слухачі показали добрі знання і здали іспит.

   Під час проведення нарад інспекторами відділу розглядались на прикладах трапившихся нещасних випадках методи та заходи недопущення таких випадків на підприємствах. Особлива увага надавалась саме тим питанням, які найбільш актуальні для певного підприємства під час роботи в зимовий період.

 

Прочитано 371 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация