Искать


 

Середа, 28 Грудень 2016 08:04

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад в Управліннях АПК

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад в Управліннях АПК

   Протягом грудня 2016р. інспектори відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області спільно з експертами фонду страхування від нещасних випадків у Луганській області провели ряд семінарів-нарад на тему «Робота служб з охорони праці підприємств в зимовий період».

   Заходи було проведено в Управліннях АПК в Сватівському, Старобільському, Біловодському, Марківському, Новоайдарському районах Луганської області. Під час семінарів-нарад були розглянуті наступні питання:

1. Профілактика травматизму в 2017 році;

2. Порядок проведення медичного огляду працівників у 2017 році;

3. Порядок проведення навчання з питань охорони праці у 2017 році;

4. Охорона праці в зимовий період.

   Під час розгляду зазначених питань було обговорено причини нещасних випадків, які трапились на підприємствах агропромислового комплексу у 2016 році. Були заслухані запитання та пропозиції представників підприємств щодо запобіганню подібним випадкам у 2017 році.

   Інспекторами відділу було запропоновано ряд заходів щодо попередження нещасних випадків та аварій на підприємствах області у зимовий період, під час холодної погоди, снігопадів та ожеледиці, та виключення виробничого травматизму, пов’язаного з цими причинами. Зокрема було запропоновані такі заходи, як забезпечення формування пішохідних доріжок, проїздів та стоянок транспортних засобів на територіях підприємств, установ та організацій.

Прочитано 370 раз Последнее изменение Середа, 28 Грудень 2016 08:06
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация