Искать


 

П'ятница, 23 Грудень 2016 07:14

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду в ПрАТ «АЗОТ»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду в ПрАТ «АЗОТ»

    20 грудня фахівці відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провели нараду на тему «Організація безпечної експлуатації основного обладнання цеху електропостачання» з працівниками дільниці №4 ПрАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ".

    Під час заходу були обговорені наступні питання:

- створення та функціонування колегіальних консультативно-дорадчих органів при територіальних органах Держпраці;

- профілактика виробничого травматизму на підприємстві;

- безпечна експлуатація основного обладнання цеху електропостачання;

- особливості організації та проведення робіт в зимовий період, в умовах снігових заносів, холодної погоди, ожеледиці тощо.

    Особлива увага була акцентована на останньому питанні у зв’язку з його великою актуальністю. Присутнім було наголошено на необхідності впровадження наступних дій для запобігання виробничого травматизму в ускладнених зимових погодних умовах:

- забезпечення формування пішохідних доріжок, проїздів та стоянок транспортних засобів на території підприємств, установ та організацій. При наявності снігового покриття необхідне своєчасне проведення робіт по прибиранню та посипанню речовинами, що виключають ковзання під час ожеледиці;

- безпечної та своєчасної організації робіт з прибирання снігово-льодяних утворень з дахів будівель та споруд, при неможливості проведення зазначених робіт виключення доступу працівників до небезпечних дільниць;

- організації заходів по збереженню тепла в виробничих приміщеннях з метою дотримання вимог діючих санітарних норм;

- проведення з працівниками позапланових інструктажів з питань охорони праці щодо вимог безпеки та особистої уваги під час руху по території підприємства та по території міста у зв’язку з виконанням функціональних обов’язків по затвердженому маршруту;

- проведення позапланових інструктажів з питань охорони праці з водіями транспортних засобів щодо особливої пильності та дотриманням усіх правил дорожнього руху в ускладнених зимових погодних умовах.

   Зазначимо, що тема «Організація безпечної експлуатації основного обладнання цеху електропостачання» нещодавно вже обговорювалась інспекторами ГУ Держпраці з працівниками ПрАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ" – 06 грудня нарад на цю тему відбулась з працівниками дільниці високовольтних випробувань.

Прочитано 326 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация