Искать


 

Четвер, 22 Грудень 2016 11:30

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд семінарів щодо безпеки використання газу на виробництві та в побуті

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд семінарів щодо безпеки використання газу на виробництві та в побуті

    З 15 по 21 грудня 2016 р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі проведено Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провели ряд семінарів-нарад з безпечного використання газу, експлуатації газових приладів та вентиляційних каналів.  

    15 грудня проведено такі семінари: у фізичної особи-підприємця Ковтуна М.В. (смт. Новопсков) розглядалась тема «Безпека при використанні газу на виробництві та в побуті». Цього ж дня ця тема обговорювалась на підприємстві «Компанія «СОЮЗ-2010» (смт. Мілове).

    20 грудня тема «Безпека при використанні газу на виробництві та в побуті» висвітлювалась у Новопсковському територіальному центрі соціального обслуговування та у Марківському професійному аграрному ліцеї.

   21 грудня проведено одразу два семінари в Осинівській ЗОШ I-III ст.. (с. Осиново, Новопсковський район.). Під час заходів обговорювались такі теми: «Безпека при використанні газу на виробництві та в побуті», «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання та димових і вентиляційних каналів».

    Під час зазначених семінарів-нарад основну увагу було приділено таким питанням:

1. Безпечна експлуатація та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків;

2. Правила безпечного користування газовими приладами;

3. Про небезпеку під час порушення правил користування газовими приладами на підприємствах та у побуті;

    Фахівцями відділу державного нагляду в газовому комплексі під час проведення заходів надано консультації з питань безпечної експлуатації газових приладів та безпеки використання газу. Завдяки проведенню подібних превентивних заходів підвищується рівень знань з питань безпечного користування газовими приладами, а отже, як знижується можливість настання нещасних випадків на виробництві та у побуті.

Прочитано 333 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация