Искать


 

Середа, 21 Грудень 2016 07:35

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активне проведення нарад на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активне проведення нарад на підприємствах області

    Протягом минулого тижня – з 12 по 16 грудня 2016 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу   державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області.

    Зокрема, проведено 9 нарад:

    12 грудня провели дві наради: щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ДТЕК «Луганська ТЕС» та щодо вимог безпеки до працівників під час обслуговування електроустановок на підприємстві на ТОВ «ВБФ «Профіль».

    13 грудня провели нараду щодо дотримання правил охорони праці під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт у ТОВ «Мікротерм».

    14 грудня проведено одразу три наради:

- щодо дотримання правил охорони праці під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт у ПНВП «АРБАС»;

- щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці шляхом належного облаштування робочих місць і виробничих, санітарно-побутових та інших приміщень на підприємстві ТОВ «ВБФ «Профіль»;

- щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ТОВ «Листрансмаш».

    15 грудня провели дві наради: щодо дотримання правил охорони праці під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт у ТОВ «ЛАТЕСТ» та щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів на ТОВ «Укр-сплав».

    16 грудня провели нараду щодо дотримання порядку при проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці у робітників суб'єктами господарювання у Луганської філії ДП «Региональні електричні мережі».

image-0-02-05-33b21a3a04cea0877bf74e4ff05a8e044cf0765ed6f444db77175a9cad923453-V

    Зазначені наради оформлені протоколами, в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради, також керівництву підприємств запропоновано проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради.

    Також за зазначений період надано 2 консультації з питань охорони праці та промислової безпеки:

    14 грудня працівникам ПНВП «АРБАС» м. Сєвєродонецьк на тему: «Обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій».

    16 грудня працівникам ТОВ «ПБФ «Профіль» м. Сєвєродонецьк на тему: «Строк дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки або на експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки».

   Завдяки проведенню зазначених превентивних заходів підвищується рівень обізнаності співробітників підприємств з безпеки виконання певних видів робіт та аспектів охорони праці.

Прочитано 303 раз Последнее изменение Середа, 21 Грудень 2016 07:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация