Искать


 

Вівторок, 20 Грудень 2016 14:58

Інспектори ГУ Держпраці провели наради щодо безпеки праці в зимовий період

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели наради щодо безпеки праці в зимовий період

   Протягом минулого тижня – з 13 по 15 грудня, інспектори відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провели ряд нарад на підприємствах області. Під час цих заходів акцент був зроблений на безпеку праці в зимовий період.

   13 грудня проведено нараду з працівниками ПП «Аргос», м. Рубіжне, за темою: «Організація безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, зареєстрованих за відділом ДНБОКПС».

   15 грудня проведено нараду за темою: «Безпечна експлуатація устаткуванням підвищеної небезпеки на підприємстві. Попередження нещасних випадків та аварій на підприємстві у зимовий період під час холодної погоди, снігопадів, ожеледиці та виключення виробничого травматизму» з працівниками ТОВ «Азотбуд» і ТОВ МЖК «Мрія-інвест» (м. Сєвєродонецьк). Тема цих нарад, з урахуванням існуючих погодних умов, вкрай актуальна та корисна для будь-якого підприємства. Під час зазначених заходів інспектори відділу звертають увагу слухачів на особливості організації та проведення робіт в зимовий період, в умовах снігових заносів, холодної погоди, ожеледиці. Представникам підприємств рекомендується впровадження наступних заходів:

- забезпеченне формування пішохідних доріжок, проїздів та стоянок транспортних засобів на території підприємства. При наявності снігового покриття своєчасно проводити роботи по прибиранню та посипанню речовинами, що виключають ковзання під час ожеледиці;

- безпечна та своєчасна організація робіт з прибирання снігово-льодяних утворень з дахів будівель та споруд, при неможливості проведення зазначених робіт виключення доступу працівників до небезпечних дільниць;

- організація заходів по збереженню тепла в виробничих приміщеннях з метою дотримання вимог діючих санітарних норм;

- проведення з працівниками позапланових інструктажів з питань охорони праці щодо вимог безпеки та особистої уваги під час руху по території підприємства та по території міста у зв’язку з виконанням функціональних обов’язків по затвердженому маршруту;

- проведення позапланових інструктажів з питань охорони праці з водіями транспортних засобів щодо особливої пильності та дотриманням усіх правил дорожньогоруху в ускладнених зимових погодних умовах.

   Окрім зазначених нарад, 15 грудня інспектором відділу за зверненням ВП "Луганський державний обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів АПК Луганського Національного Аграрного Університету" прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з перевірки знань за темою «Загальні правила охорони праці». За результатами іспиту, слухачі показали добрі знання і здали іспит.

   Під час проведення таких превентивних заходів інспекторами відділу розглядаються на прикладах трапившихся нещасних випадках методи та заходи недопущення таких випадків на підприємствах. Особлива увага наразі надається організації та проведенню робіт в зимовий період, в умовах снігових заносів, холодної погоди, ожеледиці. Такі заходи дозволяють підвищити обізнаність працівників підприємств в питаннях безпечної роботи та охорони праці, а отже, позитивно впливають на профілактику нещасних випадків на виробництвах.

 

Прочитано 367 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация