Искать


 

Понеділок, 19 Грудень 2016 12:52

16 грудня відбулось чергове засідання колегії ГУ Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(0 голосов)

16 грудня відбулось чергове засідання колегії ГУ Держпраці у Луганській області

    16 грудня поточного року відбулось чергове засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області, в якому, окрім працівників Управління, прийняли участь представники вугільних підприємств ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод», директори ДП «Луганський експертно-технічний центр Держпраці» та Лисичанського міського центра зайнятості.

   На засіданні колегії заступник начальника відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Мартинюк М.М. проінформувала присутніх, що протягом року Управлінням з питань праці було проведено більш 1000 інформаційно-роз’яснювальних заходів (лекцій, семінарів, надання консультацій, публікації в ЗМІ) за різними аспектами статей Кодексу законів про працю України.

   Директор Лисичанського міського центру зайнятості Соколко Т.Е. доповіла, що з метою підвищення правової культури населення та роботодавців в сфері трудового законодавства, запобігання нелегальній зайнятості та порушень трудового законодавства, Лисичанський міський центр зайнятості тісно співпрацює з Головним управлінням Держпраці у Луганській області. Крім продовження спільної роз’яснювальної роботи з роботодавцями та населенням, на наступний рік заплановано розширити напрямки спільної інформаційної роботи та залучити представників Управління з питань праці ГУ Держпраці до надання консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності.

    Після розгляду питань щодо превентивної діяльності з питань трудового законодавства, на колегії розглядались питання безпеки в різних сферах промисловості.

   Говорячи про взаємодію Головного управління з підприємствами гірничої промисловості, начальник відділу державного нагляду в гірничорудній промисловості Горячев С.В. доповів, що згідно плану роботи Головного управління Держпраці у Луганській області в грудні 2016 року інспекторським складом Управління гірничого нагляду були розглянуті проекти планів розвитку гірничих робіт на 2017 рік і попередні підсумки виконання за 2016 рік програми розвитку гірничих робіт і умов її узгодження по шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля». Керівництву ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля» було запропоновано розробити графіки і заходи щодо приведення умов праці до нормативних вимог у терміни, вказані в протоколі, та надати їх до 28.12.2016 в Головне управління Держпраці у Луганській області.

    Начальник відділу державного нагляду в хімічній промисловості Кунін О.О. доповів про роботу, проведену інспекторським складом відділу державного нагляду, по виконанню постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №687 в частині проведення оглядів, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки на підприємствах хімічної промисловості. Зауважив, що після проведення експертно-технічного діагностування обладнання, не проводиться позачерговий технічній огляд уповноваженою організацією. Директор ДП «Луганський експертно-технічний центр Держпраці» Канаєв С.Ф. звернув увагу присутніх на нормативно-правову документацію, яку необхідно застосовувати в своїй контрольно-профілактичній роботі при оформленні відмов по видачі дозволів на експлуатацію об'єктів підвищеної небезпеки.

   Заступник начальника відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні Розновець М.С. розповів про створену при Управлінні нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Раду фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі. Голова Ради Калюжний В.С. підсумував її роботу в поточному році та розповів про напрямки діяльності Ради з поліпшення профілактичної роботи щодо стану охорони праці на підприємствах у 2017 році.

    Наприкінці колегії головний спеціаліст з питань протидії корупції Головного управління Соснін О.М. звернув увагу присутніх на основні вимоги Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII, який визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.

   За підсумками засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області розроблюється проект рішення.

 

Прочитано 441 раз Последнее изменение Середа, 21 Грудень 2016 09:05
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация