Искать


 

Четвер, 15 Грудень 2016 08:21

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд нарад на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд нарад на підприємствах області

    На початку грудня 2016 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу  державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області.

    Зокрема, проведено ряд нарад, більшість з яких були присвячені безпечному виконанню вантажно-розвантажувальних робіт та опосвідченню стану безпеки електроустановок споживачів.

    01 грудня проведено нараду щодо дотримання правил охорони праці під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт у ТОВ НПП «Антекс-автоматика» та нараду щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ПАТ «Сєвєродонецький КМЗ».

     02 грудня проведено нараду щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ТДВ «Попаснянський ВРЗ» та у ТОВ «НВП «Сєвєродонецький завод опорів».

       05 грудня проведено нараду щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у Луганської філії ДП «Региональні електричні мережі» та нараду щодо вимог безпеки до працівників під час обслуговування електроустановок на підприємстві на ТОВ «НВП «Сєвєродонецький завод опорів».

    06 грудня проведено нараду щодо дотримання правил охорони праці під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт у ПАТ «Котлоочистка» та нараду щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ТОВ «РОКБА».

     07 грудня проведено наради щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» та у Лисичанський РЕМ ТОВ   «Луганське енергетичне об'єднання», нараду щодо дотримання правил охорони праці під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт у ТОВ «Союзенергомаш».

     Нараду щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці шляхом належного облаштування робочих місць і виробничих, санітарно-побутових та інших приміщень на підприємстві на ТОВ «НВП «Сєвєродонецький завод опорів».

    08 грудня проведено нараду щодо дотримання правил охорони праці під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт у ПрАТ «СНВО «Імпульс» та нараду щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у Сєвєродонецький РЕМ ТОВ   «Луганське енергетичне об'єднання».

     09 грудня проведено нараду щодо опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів у ТОВ «Великий шовковий шлях» та у ТОВ «ВБФ «Профіль».

    Також фахівцями відділу було надано три консультації з питань охорони праці та промислової безпеки:

    01 грудня працівникам ТОВ НПП «АНТЕКС-Автоматика» м. Сєвєродонецьк на тему: «Щодо безпеки технологічних процесів та обладнання».

    06 грудня працівникам ТОВ «НВП «Сєвєродонецький завод опорів» на тему: «Строк дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки або на експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки» та працівникам ПАТ "Котлоочистка" м. Сєвєродонецьк на тему: «Обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій».

 

Прочитано 338 раз Последнее изменение Четвер, 15 Грудень 2016 08:31
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация