Искать


 

Середа, 14 Грудень 2016 13:43

ГУ Держпраці інформує про проведені заходи до Всеукраїнського тижня права у 2016 році

Оцените материал
(2 голосов)

ГУ Держпраці інформує про проведені заходи до Всеукраїнського тижня права у 2016 році

    Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008р. № 1149 «Про Всеукраїнський тиждень права» та Розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.08.2016 № 627-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права», на виконання Наказу Державної служби України з питань праці № 113 від 20.09.2016 р. Головним управлінням Держпраці у Луганській області були здійснені наступні заходи.

    З 05 по 07 грудня 2016 р. працівниками Головного управління в інформаційно-консультативних пунктах здійснювався особистий прийом осіб, які потребували в безоплатній первинній правовій допомозі з питань, що належать до компетенції Головного управління.

   У міській газеті «Новий путь» №50 (14911) від 07.12.2016р. розміщена інформація про проведення ГУ Держпраці заходів до Всеукраїнського тижня права.

    08 грудня 2016 р. сектором юридичного забезпечення Головного управління було проведено круглий стіл на тему: “Забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”. У засіданні взяли участь представники ГУ Держпраці та ПАТ «Лисичанськвугілля». Актуальність тематики круглого столу полягає у тому, що не менше 20% працівників Головного управління є внутрішньо переміщеними особи. Стаття на цю тему була розміщена того ж дня на офіційному веб-сайті Головного управління.

    Також 08 грудня головним державним інспектором відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці Головного управління проведено семінар у ВП «Санаторій - профілакторій «Привілля» ПАТ «Лисичанськвугілля» на тему: «Забезпечення прав військовослужбовців».

    Наступного дня – 09 грудня 2016 р. головним державним інспектором зазначеного вище відділу проведено семінар у Лисичанському міському центрі зайнятості для безробітних на тему: «Легальна зайнятість». А працівниками Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці проведено «Круглий стіл» на тему «Дотримання нормативно-правових актів з питань охорони праці на вугільних підприємствах» у ВП «Шахта Тошківська» ДП «Первомайськвугілля».

    Також протягом тижня головним спеціалістом з питань протидії корупції ГУ Держпраці у Луганській області з метою профілактики можливих корупційних правопорушень було надано консультації працівникам структурних підрозділів Головного управління щодо статей Закон України «Про запобігання корупції», з яких виникли питання.

    Окрім проведення круглих столів, семінарів та консультацій, фахівці Головного управління вирішили привернути увагу суспільства до Всеукраїнського тижня права за допомогою творчості. Для цього протягом тижня в приміщенні Головного управління Держпраці у Луганській області проводилась виставка дитячих малюнків за тематикою «Права людини».

 

Прочитано 569 раз Последнее изменение Четвер, 02 Лютий 2017 11:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация