Искать


 

Середа, 14 Грудень 2016 07:50

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад на підприємствах області

    В будівельній галузі найпоширеніші роботи це роботи з застосуванням інструментів та пристроїв і роботи на висоті. Для зменшення випадків травмування працівників підприємств при виконанні зазначених робіт, підвищення існуючого рівня знань з охорони праці у працівників інспекторським складом відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проводяться семінари – наради на підприємствах області, які піднаглядові відділу.

    06 грудня проведено нараду з працівниками ПП ПКФ «Атлант-2005», м. Лисичанськ, по темі: : «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті».

    08 грудня інспектором відділу проведено нараду з працівниками ТОВ «Вего», м. Лисичанськ,   на тему: «Організації безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки зареєстрованих за відділом ДНБОКПС».

    09 грудня інспектором відділу проведено нараду з працівниками Відокремлений підрозділ «Сватівське Моторвагонне Депо» ПАТ «Укрзалізниця», м. Сватово, на тему: «Організація безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів». Така ж нарада була проведена 12 грудня з працівниками КП «Сватове - Тепло», м. Сватово.

    09 грудня інспектори відділу відвідали ще два підприємства - ТОВ ПМК №83 "Донбасводбуд" і ПАТ «Механізатор», м. Сєвєродонецьк, де провели наради на тему: «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями».

    Під час проведення нарад інспекторами відділу розглядались на прикладах трапившихся нещасних випадках методи та заходи недопущення таких випадків на підприємствах. Особлива увага надавалась організації та проведення робіт в зимовий період, в умовах снігових заносів, холодної погоди та ожеледиці.

 

Прочитано 362 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация