Искать


 

Понеділок, 12 Грудень 2016 09:40

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар-нараду щодо безпеки використання машин швидкої допомоги

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар-нараду щодо безпеки використання машин швидкої допомоги

    На минулому тижні інспектором відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено семінар-нараду КЗ «Новоайдарський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо дотримання вимог безпеки при використанні машин швидкої допомоги та використанні кисневих балонів, що працюють під тиском.

    На початку семінару зі вступним словом до присутніх звернулась головний лікар КЗ « Новоайдарський ЦПМСД». Вона повідомила присутнім, що у лікувальних закладах виконується значна кількість робіт підвищеної небезпеки, які вимагають суворого дотримання правил охорони праці та техніки безпеки та доповіла про роботу в своєму лікувальному закладі щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві.

    Під час основної частини заходу інспектором відділу розглянуті наступні питання:

- проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою з працівниками;

- забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту;

- вимоги безпеки з охорони праці на автомобільному транспорті;

- вимоги безпеки з охорони праці при використанні кисневих балонів.

    Надалі в ході проведення семінар-наради інспектором ГУ Держпраці та інженером з охорони праці Новоайдарського ЦПМСД розглядались питання щодо застосування карет швидкої допомоги з безпечним виконанням робіт, особливо в зимовий період.

   До відома присутніх було доведено що існують два типи бригад швидкої допомоги:              

- лінійні бригади, які виїжджають на найпростіші випадки (підвищений артеріальний тиск, неважкі травми, неважкі опіки, болі в животі й т.п.);                           

- спеціалізовані бригади (бригади інтенсивної терапії, реанімаційні, кардіологічні, неврологічні, токсикологічні).

    У зв’язку з цим, призначення бригади визначається скоріше не оснащенням реанімобіля, а кваліфікацією та достатнім досвідом її співробітників, які за профілем захворювань вчасно визначать і нададуть швидку медичну допомогу потерпілому.

    Інспектором ГУ Держпраці було акцентовано увагу присутніх на те, що все обладнання та пристрої, які пов’язані з використанням балонів з киснем, кисневих трубопроводів, підключенням посудин під тиском, повинно обстежуватись спеціалізованими організаціями. У разі закінчення строку дії Дозволу на подальшу експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки та проведення робіт, підприємство (заклад) повинно інформувати про це Головне управління Держпраці у Луганській області.

    Наприкінці заходу проаналізовано приклади найчастіших порушень вимог чинних нормативно-правових актів з охорони праці з метою запобігання виникнення подібних порушень і нещасних випадків в даному закладі.

 

Прочитано 326 раз Последнее изменение Понеділок, 12 Грудень 2016 09:45
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация