Искать


 

П'ятница, 09 Грудень 2016 08:36

Фахівці ГУ Держпраці надали правову допомоги представникам підприємств

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці надали правову допомоги представникам підприємств

    Фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області протягом тижня в рамках заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права було надано безоплатну первинну правову допомоги представникам підприємств. А саме:

    Начальник відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки надав консультацію представнику ПП «Інтелект» з метою роз’яснення вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 №687 «Про затвердження Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки».

20161208 084828 - копия

 

    Начальником відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки надано консультацію щодо вимог безпечної експлуатації котелень перед пуском в роботу систем газопостачання співробітнику Лінійної виробничо-диспетчерської станції «Лисичанськ» ПАТ «УКРТРАНСНАФТА».

    Окрім надання цих консультацій, в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права фахівцями ГУ Держпраці було проведено ряд заходів: організація виставки дитячих малюнків, проведення круглого столу, ін.

Прочитано 378 раз Последнее изменение П'ятница, 09 Грудень 2016 13:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация