Искать


 

Четвер, 08 Грудень 2016 08:28

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду в ПрАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ"

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду в ПрАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ"

   06 грудня фахівці відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провели нараду на тему «Організація безпечної експлуатації основного обладнання цеху електропостачання» з працівниками дільниці високовольтних випробувань ПрАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ".

   Під час заходу були обговорені наступні питання:

- створення та функціонування колегіальних консультативно-дорадчих органів при територіальних органах Держпраці;

- профілактика виробничого травматизму на підприємстві;

- безпечна експлуатація основного обладнання цеху електропостачання;

- особливості організації та проведення робіт в зимовий період, в умовах снігових заносів, холодної погоди, ожеледиці тощо.

   Присутні були проінформовані щодо роботи колегіального консультативно-дорадчого органу при Головному управлінні Держпраці у Луганській області і про можливість звернення керівництва та працівників підприємства до консультаційного центру з питаннями в галузі охорони праці.

   Аналізуючи причини нещасних випадків на підприємствах галузі інспектор відділу зазначив, що більшості з них можна було б запобігти, якби вчасно було проведено профілактичну роботу. Профілактична робота повинна проводитися щоденно, із кожним працівником окремо, з урахуванням особливостей його робочого місця. Боротьбу з травматизмом слід починати з організаційних заходів. Один з найефективніших організаційних заходів є регулярне своєчасне проведення інструктажів з охорони праці, навчання працівників безпечним методам виконання робіт.

   Під час проведення заходу, було акцентовано увагу присутніх на запобігання виробничого травматизму в ускладнених зимових погодних умовах шляхом наступних дій:

- забезпечення формування пішохідних доріжок, проїздів та стоянок транспортних засобів на території підприємств, установ та організацій. При наявності снігового покриття необхідне своєчасне проведення робіт по прибиранню та посипанню речовинами, що виключають ковзання під час ожеледиці;

- безпечної та своєчасної організації робіт з прибирання снігово-льодяних утворень з дахів будівель та споруд, при неможливості проведення зазначених робіт виключення доступу працівників до небезпечних дільниць;

- організації заходів по збереженню тепла в виробничих приміщеннях з метою дотримання вимог діючих санітарних норм;

- проведення з працівниками позапланових інструктажів з питань охорони праці щодо вимог безпеки та особистої уваги під час руху по території підприємства та по території міста у зв’язку з виконанням функціональних обов’язків по затвердженому маршруту;

- проведення позапланових інструктажів з питань охорони праці з водіями транспортних засобів щодо особливої пильності та дотриманням усіх правил дорожнього руху в ускладнених зимових погодних умовах.

   Наприкінці наради слухачі отримали відповіді на цікавлячи їх питання від інспектора ГУ Держпарці та виказали йому побажання подальшого співробітництва щодо проведення подібних превентивних заходів з охорони праці на їх підприємстві.

 

Прочитано 363 раз Последнее изменение П'ятница, 23 Грудень 2016 06:52
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация