Искать


 

Середа, 07 Грудень 2016 13:27

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад щодо безпечної експлуатації устаткування підвищеної небезпеки

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад щодо безпечної експлуатації устаткування підвищеної небезпеки

    Протягом тижня інспектори ГУ Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами провели ряд нарад щодо безпечної експлуатації устаткування підвищеної небезпеки на підприємствах області.

    Тема «Організації безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки зареєстрованих за відділом ДНБОКПС» обговорювалась 29 листопада і 05 грудня у ПП «Капітал-плюс» і КП «Лисичанськтеплосервіс» (обидва – м. Лисичанськ).

    Також 29 листопада була проведена нарада з працівниками  Сєвєродонецького ЛВМГ УМГ «Харківтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз», під час якої обговорювались питання за наступними темами:

- Охорона праці і промислова безпека у будівництві.

- Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями.     

- Безпечне виконання робіт на висоті.

- Профілактика виробничого травматизму на підприємстві.

    Наради на тему «Організації безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» проведено 01 і 05 грудня у ВО «Домобудівник» (м. Лисичанськ) і НВК фірма «МЕТА» (м. Сєвєродонецьк).

    02.12.2016 проведено нараду з працівниками ПАТ «Старобільський молокозавод» за темою «Організація безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів».

    Окрім зазначених нарад, інспектором відділу за зверненням ТОВ «Інженерний центр промислової безпеки», м. Сєвєродонецьк, 01.12.2016 прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з перевірки знань : «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів» НПАОП 0.00-1.02-08. За результатами іспиту, слухачі показали добрі знання і здали іспит.

    Під час проведення нарад інспекторами відділу розглядаються на прикладах трапившихся нещасних випадках методи та заходи недопущення таких випадків на підприємствах. Особлива увага надається підготовці до особливості організації та проведення робіт в зимовий період, в умовах снігових заносів, холодної погоди, ожеледиці.

 

 

Прочитано 387 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация