Искать


 

Середа, 07 Грудень 2016 20:23

Фахівці ГУ Держпраці продовжують семінари та тренування з ліквідації аварій для працівників МРУЕГГ

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці продовжують семінари та тренування з ліквідації аварій для працівників МРУЕГГ

    Фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в газовому комплексі продовжують проведення семінарів та тренувань для працівників міжрайонних управлінь експлуатації газового господарства в різних районах області.

   Так, на минулому тижні в рамках семінару-наради з посадовими особами Марківського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства (далі – МРУЕГГ) на базі учбово – тренувального майданчика були проведені заняття з бригадами аварійно – диспетчерської служби (АДС).

   Під час теоретичної частини семінару-нарди було обговорено два питання: «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання» (р.V п.5 Правил безпеки систем газопостачання ПБСГ НПАОП 0.00-1.76-15.) і Вимоги до організації роботи аварійно-диспетчерських служб (р. VІІІ Правил). Задля закріплення оновлених теоретичних знань друга частина заходу стала практичною – було проведено тренувальні заняття з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій з темами «Аварійна зупинка ГРП, ШРП» і «Займання на газопроводі низького тиску».

   Заняття проводились в максимально наближених до реальних умов аварії. Так на діючому газопроводі низького тиску тренувального містечка була здійснена ліквідація пожежі за допомогою засобів пожежогасіння з послідуючим перекриттям подачі газу та накладанням бандажу відповідного діаметру. З цими завданнями бригада справилась добре, після чого інспектор ГУ Держпраці оглянув спеціальний автомобіль АДС на предмет комплектації, згідно з переліком оснащення матеріально – технічними засобами.

   По закінченню занять було проведено нараду з керівництвом Марківського МРУЕГГ, де розглядались принципові питання експлуатації систем газопостачання, зокрема недостатня кількість працівників в сільських населених пунктах та малий відсоток ненадання актів перевірок димових і вентиляційних каналів абонентами приватного житлового фонду. Були прийняті та запротокольовані відповідні рішення для запобігання виникненню нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу у побуті та на виробництві.

Прочитано 407 раз Последнее изменение Середа, 18 Січень 2017 07:43
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация