Искать


 

Вівторок, 06 Грудень 2016 08:18

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар-нараду в м.Старобільську

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар-нараду в м.Старобільську

    На минулому тижні фахівці відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провели семінар-нараду на тему «Охорона праці та безпека життєдіяльності в навчальних закладах в зимовий період».

    Під час заходу, який проходив у Відокремленому підрозділи «Луганський державний обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів АПК Луганського національного аграрного університету» (м. Старобільськ), інспектори ГУ Держпраці разом із учасниками семінару – відповідальними особи за роботу з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності зазначеного закладу, обговорили актуальні питання щодо безпеки життєдіяльності у зимовий період та на час зимових свят, а саме:

- законодавчо-нормативна база, якою керуються навчальні заклади у своїй роботі;

- підготовка навчальних закладів до безперебійної роботи в зимовий період;

- заходи профілактики виробничого та невиробничого травматизму;

- порівняльно-статистичний аналіз травматизму за останні три роки.

    Ознайомлений – значить, озброєний! Людина, озброєна знаннями і практичними навичками, зможе дотримуватися ст. 13 Закону України «Про охорону праці» щодо створення безпечних і нешкідливих умов для всіх учасників освітнього процесу, якщо вона – керівник, та ст. 14: «Працівник   повинен  дбати   про особисту безпеку і здоров'я, а також про безпеку і здоров'я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт під час перебування на території закладу. Працівник несе безпосередню відповідальність за порушення зазначених   вимог».

    Наприкінці заходу представники фонду СНВ у Старобільському районі провели практичну частину семінару – способи надання першої долікарської допомоги (серцево-легенева реанімація, допомога при асфіксії дихальних шляхів, у випадку епілептичного нападу).

 

Прочитано 433 раз Последнее изменение Вівторок, 06 Грудень 2016 14:36
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация