Искать


 

П'ятница, 02 Грудень 2016 06:29

За ініціативи фахівців ГУ Держпраці проведено семінар і тренування з ліквідації аварійних ситуацій в смт. Новопсков

Оцените материал
(0 голосов)

За ініціативи фахівців ГУ Держпраці проведено семінар і тренування з ліквідації аварійних ситуацій в смт. Новопсков

    Відділом державного нагляду в газовому комплексі спільно з відділом профілактики виробничого травматизму відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Старобільському районі 29 листопада в Новопсковському проммайданчику Сєвєродонецького ЛВУ МГ було проведено семінар-нараду з працівниками служб з перевірки димових та вентиляційних каналів (далі – ДВК), а також з технічного обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання.

    Під час семінару інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі розглянув розділи Правил безпеки систем газопостачання, а саме р.V п.5 – вимоги безпечної експлуатації внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будівель а також р.V п.6 - вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків. До відома присутніх було доведено, що з початком опалювального сезону підвищився ризик виникнення нещасних випадків, пов'язаних з використання природного газу. Особливо це пов'язано з втручанням в систему газопостачання, самовільною установкою і підключенням газових приладів, не правильним користуванням газовими приладами, порушенням правил безпеки при експлуатації газових приладів, відсутністю тяги в димових та вентиляційних каналах. Також співробітник відділу акцентував увагу присутніх на актуальності проведення семінарів-занять з працівниками щодо безпечного поводження з газовими приладами та проведення якісного інструктажу абонентів щодо необхідності звертання уваги на припливно-витяжну вентиляцію при експлуатації газових приладів.

    Про стан виробничого травматизму за 2015 рік і 9 місяців 2016 року присутнім доповів страховий експерт з охорони праці відділу профілактики виробничого травматизму виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Старобільському районі.

    Та семінар не обмежився обговоренням теоретичних питань. За ініціативи інспектора ГУ Держпраці було проведено Тренувальні заняття з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій за темою «Не справні димові та вентиляційні канали котельні підприємства». Представниками Новопсковського проммайданчика Сєвєродонецького ЛВУ МГ було виконано умовну заявку, виконала професійно. Завершивши виконання «аварійної заявки» та доповівши про це присутнім, бригада ознайомила учасників заходу з портативним приладом «Автономний вимірювач швидкості та температури» та правилами його експлуатації. Представником відділу державного нагляду в газовому комплексі було проведено моніторинг контрольно-вимірювальних приладів, та оформлення відповідної документації (справність та повірка).

    По завершенню тренувань були підбиті підсумки проведеної роботи. Інспектором ГУ Держпраці було запропоновано присутнім методичну допомогу у вирішенні питань охорони праці шляхом проведення семінарів, практичних занять з надання першої медичної допомоги та інших заходів.

 

Прочитано 411 раз Последнее изменение Середа, 07 Грудень 2016 13:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация