Искать


 

Четвер, 01 Грудень 2016 13:02

Фахівці ГУ Держпраці провели лекції на підприємствах хімічної галузі

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці провели лекції на підприємствах хімічної галузі

     Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області протягом тижня проведено низку превентивних заходів на піднаглядних підприємствах, зокрема, проведено лекції на тему «Порядок проведення навчання і перевірки знань з охорони праці згідно «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05)».

     Ця тема вкрай актуальна для будь-якого підприємства, адже навчання персоналу, залученого до робіт підвищеної небезпеки, безпечним методам роботи, стажування та допуск до самостійної роботи, дотримування своєчасного проведення інструктажів з охорони праці з такими працівниками в процесі їх трудової діяльності дуже важливо для безаварійної роботи підприємства та недопущення виробничого травматизму.

      Лекції на зазначені теми відбулись 30 листопада та 01грудня 2016р. у ТОВ «Торговий дім «Українські смоли» і ТОВ «ЛІЗІНВЕСТ». В ході лекції присутнім була надана інформація з таких питань:

- організація навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві;

- спеціальне навчання і перевірка знань з питань праці;

- навчання і перевірка знань з питань праці посадових осіб;

- організація проведення інструктажів з питань охорони праці;

- стажування, дублювання і допуск працівників до роботи.

     Також під час заходів слухачів ознайомили з інформацією про стан виробничого травматизму, який стався на протязі 10 місяців 2016 року на підконтрольних відділу підприємствах хімічної промисловості. Аналізуючи причини нещасних випадків, було зазначено, що більшості з них можна було б запобігти, якби вчасно було проведено профілактичну роботу.

     Інспектори відділу роз’яснили присутнім, що профілактичну роботу з охорони праці на підприємстві треба починати з організаційних заходів таких, як регулярне проведення інструктажів з охорони праці, навчання працівників безпечним методам виконання робіт, дотримання вимог безпеки, викладених в інструкціях. В ході обговорення цього питання було звернуто увагу на матеріально-технічну оснащеність учбових класів, підготовку наставницького складу з метою якісного навчання працівників з охорони праці.

 

Прочитано 325 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация