Искать


 

Вівторок, 29 Листопад 2016 12:38

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд нарад на підприємствах області

      В будівельній галузі найпоширеніші роботи – це роботи із застосуванням інструментів та пристоїв і роботи на висоті. Інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, ГУ Держпраці у Луганській області для зменшення випадків травмування працівників підприємств при виконанні зазначених робіт, підвищення існуючого рівня знань з охорони праці у працівників було проведено ряд превентивних заходів.

     Зокрема, проведено чотири наради в наступних підприємствах:

     22 листопада в ТОВ «Домінат Траст Сервіс» (м. Рубіжне), за темою «Правила будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів»;

      24 листопада в КУ «Старобільська обласна фізіотерапевтична лікарня» (м. Старобільськ) за темою «Правила будови і безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів»;

    25 листопада в ТОВ «Укрінженерінг» (м. Рубіжне) за темою «Правила будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» і в ТОВ «Промхіммонтаж» (м. Сєвєродонецьк) за темою «Охорона праці і промислова безпека у будівництві».

     Під час проведення нарад інспектори ГУ Держпраці розглянули на прикладах трапившихся нещасних випадках методи та заходи недопущення таких випадків на підприємствах і відповіли на питання присутніх на актуальні для робітників підприємств теми.

      Окрім зазначених заходів, 22 і 23 листопада за зверненням ТОВ «Інженерний центр промислової безпеки» (м. Сєвєродонецьк) інспектори відділу прийняли участь в роботі екзаменаційних комісій з перевірки знань з наступних тем:

     «Правила будови і безпечної експлуатації трубопроводів пара і гарячої води» і «Правила будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском»; «Правила будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» і «Правил будови і безпечної експлуатації підйомників».

      За результатами іспиту, слухачі показали добрі знання і здали іспит.

 

Прочитано 388 раз Последнее изменение Вівторок, 29 Листопад 2016 12:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация