Искать


 

Вівторок, 22 Листопад 2016 12:37

ГУ Держпраці проводить роз’яснювальну роботу щодо безпечності засобів індивідуального захисту

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці проводить роз’яснювальну роботу щодо безпечності засобів індивідуального захисту

    Головне управління Держпраці у Луганській області з метою забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз суспільним інтересам здійснює державний ринковий нагляд.

    Наразі основна діяльність відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг – це організація превентивних заходів. Зокрема, одним із направлень таких заходів є проведення роз’яснювальної роботи на ринках Луганської облспоживспілки з розповсюджувачами та користувачами нехарчової продукції щодо її безпечності.

    До відома слухачів доводиться інформація про те, що вільний обіг засобів індивідуального захисту на території України дозволяється тільки у разі безпеки таких засобів для життя та здоров’я користувача, забезпечення захисту від травм та захворювань. Вимоги до рівня безпеки засобів захисту визначені Технічним регламентом засобів індивідуального захисту. Згідно цього Технічного регламенту засоби захисту, які пройшли процедуру оцінки відповідності, мають про це декларацію, а доказом відповідності є маркування Національним знаком відповідності, який має форму незамкненого кола із зображенням трилисника усередині. Розповсюджувачі, як учасники ланцюгу постачання, несуть відповідальність за безпечність продукції. Доказом безпечності продукції є її відповідність національним стандартам.

    На даний час зазначена інформація вже була оприлюднена на ринках міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Кремінна та Попасна. Робота з розповсюдження інформації триває.

 

Прочитано 349 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация