Искать


 

Понеділок, 21 Листопад 2016 09:49

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Оцените материал
(1 Голосовать)

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

    21 листопада 2016 року Україна відзначає свято, яке є уособленням двох значущих подій новітньої української історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Дата свята встановлена Указом Президента України від 13 листопада 2014 року і обрана вона не випадково – саме наприкінці листопада і в 2004, і в 2013 році розпочинались протести на Майдані Незалежності в Києві.

    Метою цього свята є «утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

    Тож, вшановуючи сьогодні справжніх патріотів України, які відстоювали краще майбутнє для нашого народу на Майдані та наразі зі зброєю в руках захищають суверенітет країни на Сході, хотілося б побажати всім нам міцного здоров’я та незламного духу!

    Нехай в Україні запанує мир та злагода, а усі її громадяни ще сильніше об’єднаються в роботі над створенням щасливого майбутнього нашої країни!

 

Прочитано 386 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация