Искать


 

П'ятница, 18 Листопад 2016 12:09

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд семінарів щодо безпечного використання систем газопостачання

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд семінарів щодо безпечного використання систем газопостачання

    З 08 по 16 листопада поточного року інспектори відділу державного нагляду в газовому комплексі ГУ Держпраці у Луганській області провели ряд семінарів на підприємствах області.

    08.11.2016 семінари на тему: “Безпечне використання природного газу на виробництві”, «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання», «Стан виробничого травматизму, його наслідки, шляхи профілактики» відбулись в РКП “Марківський комунальник» (смт. Марківка) і в ПП «Вітал» (смт. Білокуракине).

    09.11.16. ці ж теми висвітлювалась у Новопсковському районному відділі кримінальної виконавчої інспекції управління пенітенціарної служби (смт. Новопсков).

    Такі теми, як «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання» і «Стан безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів,контроль за своєчасністю і якістю перевірок» обговорювались у ФОП Воловиков І.М., (с. Половинкіно, Старобільського р-ну) ПСМНЗ «ШЕВ», Марківський районний будинок культури, ФОП Борисенко І.В. (усі - смт. Марківка) 10, 15 і 16 листопада, відповідно.

Маркiвс кий районний будинок кул тури

    Окрім зазначених, за вказаний період на цих підприємствах висвітлювались теми «Організація проведення медоглядів працівників певних категорій», «Безпечне використання газу у побуті», «Вимоги до експлуатації відокремлених модульних котелень», «Вимоги до експлуатації побутових газових приладів конверторного типу персоналом», ін..

    Семінари проводились за участі керівників підприємств, де розглядались питання періодичності технічного обслуговування газовикористовувального обладнання, періодичності перевірок димових і вентиляційних каналів, герметизації вводів інженерних комунікацій. По кожному окремому випадку здійснено аналіз стану безпечної експлуатації систем газопостачання. На конкретних прикладах розбирались нещасні випадки, пов’язані з використанням газу у побуті та на виробництві, що стались впродовж року. Після закінчення заходів посадові особи підприємств зачитували доповіді про стан експлуатації систем газопостачання, проведені заходи превентивного характеру, обговорено інші поточні питання.

 

Прочитано 374 раз Последнее изменение Понеділок, 21 Листопад 2016 08:28
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация