Искать


 

Середа, 16 Листопад 2016 07:40

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд нарад з охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд нарад з охорони праці на підприємствах області

     Інспектори ГУ Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами провели ряд превентивних заходів у першій половині листопада.

    Зокрема, проведено 15 нарад. Теми заходів підбиралися відповідно до специфіки підприємства, тому питання, які обговорювались були найрізноманітніші. А саме:

     01 листопада проведено нараду з працівниками ПП «НІВЛА», м. Новопсков, на тему «Охорона праці і промислова безпека у будівництві. Основні положення».                                        

     02 листопада проведено нараду з працівниками Сєвєродонецьке ДП «Промавтоматика» № 436   ЗАТ «Промєнергоавтоматика» по темі «Правил будови і безпечної експлуатації підйомників» НПАОП 0.00-1.36-03.    

     02 і 03 листопада проведено наради на тему «Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів»» з працівниками Сєвєродонецького дочірнього підприємства «Промавтоматика» № 436   ЗАТ «Промєнергоавтоматика» і ТОВ "Старобільський елеватор".

     02 і 08 листопада проведено нараду з працівниками ТОВ «Тара-Маркет», м. Сєвєродонецьк і ТОВ «Лисичанська інженерно-будівельна компанія» по темі: «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями».

     03 і 09 листопада проведено нараду з працівниками ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ» і КП «Лисичанськ ЖЕК-1», по темі: : «Організації безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки зареєстрованих за відділом ДНБОКПС» .

     04 листопада інспектором відділу проведено нараду з працівниками» ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ» цех складського хазяйства, по темі: «Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт».

     08 і 10 листопада проведено нараду з працівниками КП «Сєвєродонецьктеплокоммуненерго» котельня 71-го мікрорайону, м. Сєвєродонецьк, працівниками КМС № 222 «ДП «Донецька залізниця», м. Старобільськ, по темі: «Організації безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів».    

     10 листопада проведено нараду з працівниками ТОВ «СБК Стройсервіс», м. Сєвєродонецьк, по темі: ««Безпечного виконання робіт на висоті», з рацівниками ТОВ «Інвестбуд», м. Сєвєродонецьк – на тему «Охорона праці і промислова безпека у будівництві».

     14 листопада проведено нараду з працівниками ПАТ «Механізатор», м. Сєвєродонецьк, по темі: «Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт», а з працівниками ТОВ «Корпорація Гумотекс», м. Лисичанськ – по темі: «Введення в експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки».

     Окрім зазначених нарад, фахівці відділу прийняли участь в роботі екзаменаційних комісій з перевірки знань з охорони праці:

     За зверненням ВП «Навчальний центр ЛНАУ», 04.11. прийнято участь в перевірці знань з професії «оператори котелень».

     За зверненням ВП «Луганський Державний обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів АПК ЛуНАУ»,   09.11. прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з перевірки знань : «Відповідальні за електрогосподарство споживачів».

     За зверненням ДП «Луганський експертно-технічний центр держпраці», м. Сєвєродонецьк, 11.11. прийнято участь в перевірці знань з таких тем:    

  - «Правила будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів»,         

  - «Правила будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском»,

  - «Правила будови і безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів».

     За зверненням ЧАО «ЛИНіК», (м. Лисичанськ) 15.11. прийнято участь в перевірці знань робітників підприємства за суміжною професією: «Стропальник з правом керування вантажопідйомними спорудами з підлоги».

     За результатами іспиту, слухачі показали добрі знання і здали іспит.

 

Прочитано 374 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация