Искать


 

Понеділок, 14 Листопад 2016 12:30

Відбулось чергове засідання колегії ГУ Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(0 голосов)

Відбулось чергове засідання колегії ГУ Держпраці у Луганській області

   11 листопада поточного року в залі засідань ПАТ «Лисичанськвугілля» відбулося чергове засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області.

   Окрім працівників Головного управління, в засіданні колегії взяли участь начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Луганській області, представники ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля»,  КП «Лисичанськміськсвітло» і КП «Сєвєродонецькліфт», ТОВ «НВП «Зоря».

   В ході засідання колегії обговорювалось ряд актуальних для підприємств області тем. У першій частині заходу розглядались проблемні питання в сфері гігієни праці, здійснення профілактичних заходів, спрямованих на попередження шкідливої дії факторів виробничого середовища і трудового процесу, наявність обов’язкових медичних оглядів працівників.

   Щодо цього питання виступив заступник генерального директора з охорони праці ДП «Первомайськвугілля» Сташевський Г.С., який зауважив, що відповідно до графіка проведення медоглядів на 2016 рік в період з травня по вересень 2016 року на шахтах ДП «Первомайськвугілля» проведений періодичний медичний огляд. Заступник генерального директора з охорони праці ПАТ «Лисичанськвугілля» Асєєв М.І. наголосив, що у зв’язку з недостатнім фінансуванням, на сьогоднішній день розроблений скоригований графік проведення медоглядів у вересні - листопаді 2016 року, затверджений генеральним директором ПАТ «Лисичанськвугілля», та запевнив присутніх, що до 15 грудня поточного року буде завершено проходження медоглядів на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля».

   Друга частина колегії була присвячена питанню дотримання суб’єктами господарювання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час виконання робіт з технічного обслуговування ескалаторів та ліфтів. З цього питання присутні заслухали директора КП «Лисичанськміськсвітло» Трабер Л.О. та головного інженера КП «Сєвєродонецькліфт» Афанасьєва П.М.. Після активного обговорення питання, члени колегії вирішили, що для розгляду зазначеного вище питання потрібно володіти більш детальною інформацією, тому направили матеріали з цього питання на доопрацювання до відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки.

   У третій частині засідання колегії обговорювався рівень травматизму на підприємствах області в поточному році. Присутніми було заслухано інформацію щодо стану виробничого травматизму на піднаглядових Головному управлінню підприємствах за 9 місяців поточного року та приділено значну увагу нещасному випадку зі смертельним наслідком, який стався у серпні поточного року ТОВ «НВП «Зоря». З цього питання учасники заходу заслухали заступника директора з охорони праці вказаного підприємства, який поінформував про результати проведеного спеціального розслідування цього нещасного випадку та виконання посадовим особами ТОВ «НВП «Зоря» заходів, запропонованих спеціальною комісією.

   Наприкінці колегії головний спеціаліст з питань протидії корупції Головного управління Соснін О.М. звернув увагу присутніх на основні вимоги Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII, який визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.

   Наразі за підсумками засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області розроблюється проект рішення.

 

Прочитано 404 раз Последнее изменение Четвер, 02 Лютий 2017 11:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация