Искать


 

Четвер, 10 Листопад 2016 13:36

Інспектори ГУ Держпраці провели нараду в ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели нараду в ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат»

     Інспектори відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області 08 листопада 2016 року провели нараду в ПАТ "Рубіжанський картонно-тарний комбінат» на тему «Організація безпечної експлуатації основного обладнання целюлозно-паперової промисловості».

     Під час обговорення цієї теми з працівниками підприємства, увага була акцентована на наступні питання:

- створення та функціонування колегіальних консультативно-дорадчих органів при територіальних органах Держпраці;

-    профілактика виробничого травматизму на підприємстві;

- безпечна експлуатація основного обладнання целюлозно-паперової промисловості.

     Присутні були ознайомлені з новою структурою Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області та проінформовані щодо створення колегіального консультативно-дорадчого органу при Головному управлінні Держпраці у Луганській області і про можливість звернення керівництва та працівників підприємства до консультаційного центру з питаннями в галузі охорони праці.

     Аналізуючи причини нещасних випадків на підприємствах целюлозно- паперової галузі видно, що більшості з них можна було б запобігти, якби вчасно було проведено профілактичну роботу. Профілактична робота повинна проводитись щоденно, із кожним працівником окремо, з урахуванням особливостей його робочого місця. Боротьбу з травматизмом слід починати з організаційних заходів. Наприклад, одним з найефективніших організаційних заходів є регулярне своєчасне проведення інструктажів з охорони праці, навчання працівників безпечним методам виконання робіт.

     За відкликами учасників наради розмова була дуже корисною. Були виказані побажання проводити такі заходи з більш детальною прив’язкою до конкретних робочих місць, бо це дозволить найпростішим способом зменшити кількість порушень охорони праці, а отже і кількість випадків травматизму.

 

Прочитано 550 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация