Искать


 

Четвер, 10 Листопад 2016 07:50

Співробітники ГУ Держпраці прийняли участь у написанні диктанту єдності

Оцените материал
(3 голосов)

Співробітники ГУ Держпраці прийняли участь у написанні диктанту єдності

 

     09 листопада в нашій країні щорічно відзначається День української писемності та мови. Традиційно до цього свята Українське радіо проводить Всеукраїнський радіодиктант єдності, мета якого об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова. Традиція проведення радіодиктанту була започаткована у 2000-му році, тож в цей раз диктант єдності українці в різних куточках світу писали в 16-й раз.

     Цього року до відзначення свята та написання радіодиктанту долучились співробітники Головного  управління Держпраці у Луганській області. Уважно слухаючи, доцента Київського університету ім. Б.Грінченка Олександра Авраменко, який диктував текст, фахівці Головного управління, незалежно від віку та посади, з захопленням та завзятістю виводили на аркушах літери, згадуючи написання диктантів у своїх рідних школах та вищих навчальних закладах.

     Тепер співробітники ГУ Держпраці чекають на оприлюднення тексту диктанту, щоб звірити з ним свої рукописи і дізнатися наскільки добре вони знають українську мову та зізнаються, що наступного року обов’язково приймуть участь в 17-му радіодиктанті єдності!

 

Прочитано 750 раз Последнее изменение Вівторок, 15 Листопад 2016 12:55
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация