Искать


 

П'ятница, 04 Листопад 2016 09:19

Фахівці ГУ Держпраці провели лекції щодо проведення газонебезпечних робіт та використання газу на виробництві

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці провели лекції щодо проведення газонебезпечних робіт та використання газу на виробництві

     В період з 01 по 04 листопада фахівці відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів з охорони праці: проведено два семінари та чотири лекції на такі теми, як «Організація та безпечне виконання газонебезпечних робіт»; «Безпечна експлуатація електроустановок споживачів»; «Правила з техніки безпеки та промислової санітарії при експлуатації нафтобаз і автозаправних станцій», ін..

     Зокрема, 01 листопада фахівці відділу відвідали ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Зоря» (м. Рубіжне), де прочитали лекцію для інженерно-технічних працівників виробництва №2 за темою «Організація та безпечне виконання газонебезпечних робіт».

     Присутні на лекції були ознайомлені з порядком організації та безпечним проведенням газонебезпечних робіт, оформленням необхідної технічної документації – переліку газонебезпечних робіт, журналу обліку газонебезпечних робіт, наряду-допуску; порядком допуску виконавців до виконання робіт, заходами безпеки, засобами індивідуального захисту робітників та ін.

      Лекції на споріднену тему – «Безпечне використання природного газу на виробництві», на початку місяця прочитали фахівці відділу державного нагляду в газовому комплексі на наступних підприємствах:

      01 листопада у Марківському РТМО;

      03 листопада у ТОВ «Старобільський сирзавод» і ТОВ «Райагробудзамовлення», (обидва - смт. Марківка).

Lenovo A1000 IMG 20161101 100240 - копия

      Під час лекцій керівники підприємств разом з інспекторами відділу обговорили питання, пов’язані з використанням газу на виробництві, поліпшення стану безпечної експлуатації систем газопостачання, методів ведення експлуатаційної документації, відомчого контролю за її станом та своєчасністю і якістю робіт з технічного обслуговування газовикористовувального обладнання.

   Під час проведення вказаних превентивних заходів фахівцями Головного управління Держпраці неодноразово надавались консультації з питань охорони праці представникам підприємств. 

 

Прочитано 566 раз Последнее изменение П'ятница, 04 Листопад 2016 09:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация