Искать


 

Четвер, 03 Листопад 2016 12:49

Працівники ГУ Держпраці пройшли курси підвищення кваліфікації з питань запобігання та протидії корупції

Оцените материал
(0 голосов)

Працівники ГУ Держпраці пройшли курси підвищення кваліфікації з питань запобігання та протидії корупції

    02 листопада 2016р в залі засідань ПАТ «Лисичанськвугілля» відбулись курси підвищення кваліфікації з питань запобігання та протидії корупції для працівників Головного управління Держпраці у Луганській області.

    Курси було організовано за активної участі головного спеціаліста з питань протидії корупції ГУ Держпраці разом з Луганським національним університетом ім. Т.Шевченка. Під час заходу лектор представив присутнім презентацію, яка відображала статистичні данні щодо корумпованості державних органів в різних країнах світу та найголовніші статті Законів України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про державну службу», які стосуються питань корупції.  

    Коментуючи слайди, лектор звернув увагу на позиції України за корумпованістю щодо інших країн та роз’яснив найголовніші статті зазначених законів, пов’язані з питанням корупції. Зокрема, було надано відповіді на питання: що таке корупційне правопорушення? Що таке конфлікт інтересів, які бувають його види? Які обмеження існують для державних службовців, зважаючи на їх професію? Які покарання передбачені законодавством України щодо держ.службовців, скоївши корупційне правопорушення? Говорячи про методи профілактики корупції, лектор приділив увагу введенню електронного декларування, як одному з заходів, направлених на подолання корупції в нашій країні.

    Наприкінці заходу співробітники ГУ Держпраці задали питання лектору та разом із ним обговорили найцікавіші моменти, які прозвучали на курсах підвищення кваліфікації.

Прочитано 506 раз Последнее изменение Четвер, 02 Лютий 2017 11:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация