Искать


 

Середа, 02 Листопад 2016 14:16

Шахтам області видано паспорти готовності до опалювального сезону

Оцените материал
(0 голосов)

Шахтам області видано паспорти готовності до опалювального сезону

   Працівниками відділу державного нагляду у вугільній галузі Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області проведено моніторинги підготовки піднаглядних вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017р.р.

   ГУ Держпраці протягом останніх місяців приділяло значну увагу підготовці підприємств до опалювального сезону. Під час останніх двох колегій Головного управління це питання розглядалось як основне. Зокрема, була приділена особлива увага шахтам області. Під час останньої колегії в рамках розгляду цього питання генеральні директори ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» звітували, що виконання заходів щодо підготовки їх підприємств до опалювального сезону становило 97%. Залишилося виконати роботи з контрольного опробування працездатності котлоагрегатів, опресування під тиском теплотрас і калориферних секцій, закінчити скління вікон та ремонт м’яких покрівель виробничих приміщень, провести перевірку заземлення електрообладнання, електричних схем, захистити кабельні лінії від можливих механічних пошкоджень, поновити надписи на пультах управління, очистити робочі місця від сторонніх предметів.

   На сьогодні остаточні об’єми робот завершені, проведені перевірки технічними службами і службами головних механіків стану підготовки до безпечної роботи до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017р.р. та на кожну шахту виданий відповідний паспорт готовності до опалювального сезону.    

               

 

Прочитано 561 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация