Искать


 

Вівторок, 01 Листопад 2016 11:23

ГУ Держпраці у другій половині жовтня провело ряд лекцій

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці у другій половині жовтня провело ряд лекцій

   У другій половині жовтня фахівцями Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області проведено ряд лекцій на підприємствах області.

   17 жовтня проведено дві лекції: у ВП «Центральна міська аптека №43» Луганська обласна Формація «Аптека №357» на тему «Умови праці та методи захисту працівників від впливу шкідливих факторів» і у Лисичанському міському центрі зайнятості на тему «Легальна зайнятість».

   18 жовтня також відбулось дві лекції: у ТДВ НВП «Зоря» щодо підготовки до проведення атестації робочих місць за умов праці та у ВП «Автобаза» ПАТ «Лисичанськвугілля» на тему «Норми тривалості робочого часу».

   19 жовтня лекції слухали працівники ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля» - «Робочий час: поняття і види» і ТОВ «Беттері» - «Пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах».

   20 жовтня одну лекцію проведено у ВП «Шахта Новодружеська» ПАТ «Лисичанськвугілля» - «Зміни до колективного договору» і дві лекції у Лисичанському міському центрі зайнятості – «Реалії та перспективи молодіжного ринку праці» та «Питання легалізації зайнятості та забезпечення гідної оплати праці».

   21 жовтня лекції були прочитані у КПЛМР «Електроавтотранс» - «Розірвання трудового договору» і у Лисичанському міському центрі зайнятості – «Шкідливий вплив комп’ютера на здоров’я людини».

   24 жовтня прочитано лекції у ВП «База відпочинку Сіверський Донець» ДП «Первомайськвугілля» - «Праця неповнолітніх» і у ВП «Шахта Новодружеська» ПАТ «Лисичанськвугілля» - «Пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах» і «Норми тривалості робочого часу».

   25 жовтня лекції відбулись у ВП «Шахта «Гірська» ДП «Первомайськвугілля» - Види допомог у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, у ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля» - «Час відпочинку», у ВП «Санаторій-профілакторій «Привілля» ПАТ «Лисичанськвугілля» - «Зміни до колективного договору» і у Первинній профспілковій організації шахти «Новодружеська» - «Гарантії для працівників підприємств, вибраних до складу профспілкових органів».

   26 жовтня лекції слухали працівники ТДВ НВП «АВТО-СПЕЦ-ТРАНС-2011» - «Оцінка забезпечення працівників Засобами індивідуального захисту», КПЛМР «Електроавтотранс» - «Умови праці та методи захисту працівників від впливу шкідливих факторів», ВП «Центральна міська аптека №43» Луганська обласна Формація «Аптека №357» - «Розірвання трудового договору».

   28 жовтня відбулись дві лекції: у ДП «Полюс» - «Оформлення результатів атестації робочих місць за умов праці» і у Лисичанському міському центрі зайнятості «Мобілізація. Права та пільги військовозобов’язаних».

   Загалом, протягом жовтня фахівцями Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області прочитано 53 лекції.

 

Прочитано 545 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация