Искать


 

Вівторок, 25 Жовтень 2016 13:39

ГУ Держпраці провело ряд нарад з охорони праці на підприємствах м. Сєвєродонецьк і Лисичанськ

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці провело ряд нарад з охорони праці на підприємствах м. Сєвєродонецьк і м. Лисичанськ

   Протягом тижня, з 18 по 25 жовтня інспектори відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і за об’єктами підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд наради нарад з охорони праці на підприємствах м. Сєвєродонецьк і м. Лисичанськ та прийняли участь у роботі екзаменаційних комісій з перевірки знань охорони праці.

   18 жовтня за зверненням ДП «Луганський експертно-технічний центр держпраці» прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з перевірки знань за темами «Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» і «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті»;

   19 жовтня за зверненням ТОВ «Інженерний центр промислової безпеки» прийнято участь в роботі екзаменаційної комісії з перевірки знань за темою «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів».

   21 жовтня проведено дві наради з охорони праці:

- з працівниками ТОВ «ТАНА» (м. Сєвєродонецьк) на тему «Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт»;

- зі співробітниками КП-52 «Термоізоляція» (м. Сєвєродонецьк) на тему «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями».                                 

   25 жовтня наради відбулись з робітниками таких підприємствах:

- ДП «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль», тема заходу - «Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт»;

- ТОВ Будівельно-монтажної фірми «Зодчий» (м. Лисичанськ), тема нарди - «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями».

   Під час проведення семінарів з працівниками та керівниками підприємств інспекторами відділу розглядаються на прикладах трапившихся нещасних випадках методи та заходи недопущення таких випадків на підприємствах.       Тематика нарад обиралась з урахуванням спеціалізації підприємств, тому інформація, яка обговорювались на цих заходах, буде актуальною працівникам підприємств під час виконання службових обов’язків.

 

Прочитано 574 раз Последнее изменение Вівторок, 25 Жовтень 2016 13:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация