Искать


 

П'ятница, 21 Жовтень 2016 12:11

ГУ Держпраці провело превентивні заходи з охорони праці на підприємствах хімічної та целюлозно-паперової галузей

Оцените материал
(1 Голосовать)

ГУ Держпраці провело превентивні заходи з охорони праці на підприємствах хімічної та целюлозно-паперової галузей

   Відділом державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області з метою популяризації питань охорони праці, привернення уваги працівників до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці на підприємствах хімічної та целюлозно-паперової галузей виробництва з початку тижня проведена низка превентивних заходів.

   Зокрема, проведено три семінари, одна нарада та два «круглі столи» на такі теми з охорони праці, як: функціонування системи управління охороною праці, типове положення про службу охорони праці, безпечне виконання робіт з машинами, механізмами підвищеної небезпеки» та ін..

   Так, 19 жовтня проведено «круглий стіл» з інженерно-технічними працівниками споріднених підприємств ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Зоря» та ТОВ «Перше хімічне об’єднання» (м. Рубіжне) за темою «Функціонування системи управління охороною праці на підприємстві. Основні функції та завдання служби охорони праці».

    Присутні на заході були ознайомлені з загальними тезами системи управління охороною праці на підприємстві та її функціонуванням, організацією роботи служби охорони праці підприємства, функції, завдання та обов’язки інженерно-технічних працівників, відповідальних за охорону праці, їх права; доведено приблизний перелік документації, яка повинна вестись з вказаного питання, розглянуто види відповідальності працівників за порушення вимог нормативних актів з охорони праці.

    Також фахівцями відділу під час проведення вказаних превентивних заходів неодноразово надавались консультації з питань охорони праці. Обираючи тему превентивного заходу, фахівці ГУ Держпраці зважають на специфіку роботи підприємства, тому присутніми на вище зазначених заходах працівниками підприємств відмічена актуальність розкритих тем, інформація з яких застосовується при виконанні повсякденних обов’язків.

 

Прочитано 619 раз Последнее изменение П'ятница, 21 Жовтень 2016 12:13
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация