Искать


 

П'ятница, 21 Жовтень 2016 08:48

ГУ Держпраці провело ряд семінарів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці провело ряд семінарів на підприємствах області

   Протягом тижня фахівці Управління нагляду в промисловості і за об’єктами підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд семінарів на підприємствах області.

   Зокрема, інспекторами відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку проведено чотири семінари на тему «Вимоги безпеки у навчальних закладах та їх готовності до нового навчального року і безпечного функціонування в осінньо-зимовий період» в освітніх заклади Біловодського району.    

   В Марківському району, на підприємствах СТОВ «Агрофирма «Марківська» і ТОВ «Мирне плюс» були проведені семінари на тему «Дотримання вимог безпеки під час навантаження, розвантаження та перевезення вантажів автомобілями». Ця ж тема висвітлювалась у СТОВ«Лан» (Новопсковський район). А під час семінару для співробітників ФГ «Мирна долина» (Сватівський район) роз’яснювались питання щодо дотримання вимог безпеки суб’єктів господарювання, які здійснюють роботи зі зберігання та переробки зерна.

    Також інспектор відділу прийняв участь в нараді, який проводився відділом державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами з працівниками КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» на тему «Дотримання вимог безпеки праці під час організації виконання робіт в осінньо-зимовий період на автомобільному транспорті. Підготовка до опалювального сезону 2016-2017».

   Також протягом тижня вищезазначений відділ провів ще три наради на підприємствах області:

   - з працівниками та інженерно - технічним персоналом Колійної машинної станції № 222   «ДП «Донецька залізниця» (м. Старобільськ) на тему: «Організації безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів»;

   - з працівниками та інженерно-технічним персоналом ТОВ «Азотбуд» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Правил охорони праці під час роботи з устаткуванням підвищеної небезпеки на підприємстві. Підготовка до опалювального сезону 2016-2017р.»;

   - з працівниками та інженерно-технічним персоналом ПАТ «Лисичанський склозавод «ПРОЛЕТАРІЙ» (м. Лисичанськ) на тему: «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями. Вимоги безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт».      

   Окрім вище зазначених заходів, інспектори відділів за проханням представників підприємств надали ряд консультацій з питань охорони праці. Тема кожного заходу фахівцями ГУ Держпраці підбирається відповідно до потреб конкретного підприємства, тому заходи є вкрай актуальними. Під час проведення семінарів, нарад та консультацій з працівниками та керівниками підприємств інспекторами відділів розглядаються на прикладах трапившихся нещасних випадках методи та заходи недопущення таких випадків на підприємствах. Особа увага надається підготовці до опалювального сезону 2016-2017р.

 

Прочитано 565 раз Последнее изменение П'ятница, 21 Жовтень 2016 08:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация