Искать


 

П'ятница, 21 Жовтень 2016 06:42

Під час осінніх канікул особлива увага до безпеки дітей

Оцените материал
(0 голосов)

Під час осінніх канікул особлива увага до безпеки дітей

   За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине три дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Саме в період канікул збільшується кількість нещасних випадків з учнями шкіл.
Під час канікул небезпека загострюється з будь-якого боку: це дорожньо-транспортні пригоди, залишені новобудови, будівлі, підвали будинків, каналізаційні люки. Для запобігання травматизму під час канікул потрібно дотримуватись елементарних правил безпеки життєдіяльності. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

   Фахівці відділу державного нагляду в соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і за об’єктами підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області спільно зі страховим експертом фонду страхування від нещасних випадків в Старобільському районі взяли участь в проведенні тижня «Безпеки життєдіяльності та охорони праці в навчальних закладах». Одним із заходів в рамках цього тижня став семінар для вчителів та учнів «Вишневської ЗОШ» (Старобільський район Луганської області), під час якого інспектори ГУ Держпраці зосередили увагу присутніх на дитячому травматизмі в період канікул.

   При проведенні семінару були розглянуті правила поведінки учнів в час осінніх канікул, а саме:

- правила поведінки на дорозі,

- правила електробезпеки,

- правила поводження з вибуховими пристроями,

- правила пожежної безпеки,

- правила поведінки в екстремальній ситуації.

   За результатами семінару фахівцями відділу було запропоновано керівництву школи здійснювати постійний контроль за станом охорони праці та виробничої дисципліни в навчальному закладі, а вчителям – розробити заходи з проведення гуртків, вікторин та інших заходів, на яких задіяти учнів в час канікул.

   Наприкінці заходу учасники семінару-наради мали змогу задати цікавлячи питання співробітникам ГУ Держпраці та розглянути стенди з малюнками школярів на тему: «Безпека життєдіяльності та охорона праці очима дітей».

 

Прочитано 622 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация