Искать


 

Понеділок, 17 Жовтень 2016 03:21

ГУ Держпраці провело ряд превентивних заходів у газовому комплексі

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці провило ряд превентивних заходів у газовому комплексі

 

  ГУ Держпраці з 11 по 13.10.2016р згідно з Планом роботи Відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки  на ІV квартал 2016 року, затвердженого 26.09.2016 р., інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі за участю представників підприємств, а саме:

 

- Проведення семінару на тему: “Безпечне використання природного газу на виробництві”, “Стан безпечної експлуатації систем газопостачання», «Стан виробничого травматизму, його наслідки, шляхи профілактики» в КП «Біловодськтепло», смт. Біловодськ, вул.. Центральна.

 

  11.10.2016 лекцію слухали — 5 чоловік;

 

- Проведення семінару на тему: “Безпечне використання природного газу на виробництві”, “Стан безпечної експлуатації систем газопостачання», «Стан виробничого травматизму, його наслідки, шляхи профілактики» в ПрАТ «Біловодський маслоробний завод», смт. Біловодськ, вул. Старобільське шоссе, 1.

 

  12.10.2016 лекцію слухали — 7 чоловік

 

- Проведення семінару на тему: “Безпечне використання природного газу у побуті”, «Стан охорони праці на підприємствах», «Стан виробничого травматизму, його наслідки, шляхи профілактики» в Старобільському МРУЕГГ, м. Старобільськ, вул.. Залізнична, 41.  

 

  13.10.2016 лекцію слухали — 4 чоловік

 

  Проведення семінару на тему: “Безпечне використання природного газу у побуті”, «Стан охорони праці на підприємствах», «Стан виробничого травматизму, його наслідки, шляхи профілактики» в КП «Теплокомунзабезпечення» смт. Білокуракине 11.10.2016 лекцію слухали — 5 чоловік;

 

- Проведення семінару на тему: “Безпечне використання природного газу у побуті”, «Стан охорони праці на підприємствах», «Стан виробничого травматизму, його наслідки, шляхи профілактики» в Новопсковському Райспоживтоваристві, смт. Новопсков вул.. Українська 65

 

  12.10.2016 лекцію слухали — 22 чоловік

 

  Проведення семінару на тему: “Безпечне використання природного газу у побуті”, «Стан охорони праці на підприємствах», «Стан виробничого травматизму, його наслідки, шляхи профілактики» в КЗ Новопсковський будинок дитячої та юнацької творчості

 

13.10.2016 лекцію слухали — 13 чоловік

 

  З 06 жовтня по 12 жовтня 2016 р. проведено семінари-наради з підготовки до опалювального осінньо-зимового періоду, безпечної експлуатації димових та вентиляційних каналів, безпечного користування газовими приладами та виконання робіт підвищеної небезпеки.

 

                Під час нарад обговорювались наступні питання:

 

  В рамках підготовки до роботи в осінньо — зимовий період 2016-2017 р.р. було проведено ряд превентивних заходів, спрямованих на активізацію керівників установ та організацій, а також їх працівників, щодо організації безпечних умов експлуатації систем газопостачання та газовикористовувального устаткування. А саме організовані консультації, семінари — наради, в яких були підняті питання організації технічного обслуговування газовикористовувального обладнання іноземного виробництва (сертифікованого на території України), порядок проведення перевірок димових і вентиляційних каналів приватного житлового фонду, якість проведення вказаних робіт.

 

Залучання засобів відео і фото- інформації до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

 

Небезпека використання димових та вентиляційних каналів в незадовільному стані.

 

Аналіз виробничого травматизму на підприємствах газового господарства;

 

 Безпечна експлуатація та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків;

 

  Правила безпечного користування газовими приладами;

 

  Небезпека під час порушення правил користування газовими приладами на підприємствах та у побуті;

 

  Фахівцями відділу державного нагляду в газовому комплексі під час проведення заходу надано консультації з питань охорони праці та промислової безпеки (виконання робіт підвищеної небезпеки, правила безпеки систем газопостачання). Під час проведення превентивних заходів підвищується рівень знань з питань безпечного користування газовими приладами, як наслідок знижується кількість нещасних випадків на виробництві та у побуті.

 

Прочитано 532 раз Последнее изменение Понеділок, 17 Жовтень 2016 08:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация