Искать


 

Середа, 12 Жовтень 2016 07:58

ГУ Держпраці з 05 по 10 жовтня провело ряд семінарів в будівельній галузі

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці з 05 по 10 жовтня провело ряд семінарів в будівельній галузі

 

В будівельній галузі найпоширеніші роботи це роботи з застосуванням інструментів та пристоїв і роботи на висоті. Для зменшення випадків травмування працівників підприємст при виконанні зазначених робіт, підвищення існуючого рівня знань з охорони праці у працівників інспекторським складом відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проводено семінари – наради на підприємствах області які піднаглядові відділу.

 

05.10.2016 - проведено нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом ТОВ «Фортуна», с.м.т. Новопсков. На нараді розглянуті питання: «Безпечне виконання робіт на висоті. Охорона праці і промислова безпека у будівництві. Основні положення».

 

06.10.2016 щодо підготовки опалювального сезону 2016-2017, проведено нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом Комунального підприємства «Северодонецьктеплокоммуненерго», м.Сєвєродонецьк, на котельні 83 мікрарайону. На нараді розглянуті питання: «Правила будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском. Підготовка до опалювального сезону».

 

ГУ Держпраці за зверненням ЧАО «ЛИНІК» 06.10.2016 прийнято участь в роботі комісії по первинній перевірки знань за суміжній професією: "Стропальник з правом керування вантажопідйомними механізмами з підлоги".

 

           За результатами іспиту, слухачі показали добрі знання і здали іспит.

 

           10.10.2016 ГУ Держпраці проведено нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом ПП «Меттехбуд», м. Рубіжне. На нараді розглянуті питання: «Організації безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки зареєстрованих за відділом ДНБОКПС».

 

           ГУ Держпраці під час проведення семінарів з працівниками та керівниками підприємств розглядаються на прикладах трапившихся нещасних випадках методи та заходи недопущення таких випадків на підприємствах.       

            Особа увага надається підготовці до опалювального сезону 2016-2017.

 

 

 

 

 

Прочитано 500 раз Последнее изменение Середа, 12 Жовтень 2016 08:21
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация