Искать


 

Середа, 12 Жовтень 2016 06:52

Фахівці Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області взяли участь у проведенні превентивних заходів

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області взяли участь у проведенні превентивних заходів

Працівниками управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області 11.10.2016 року у присутності представників ВП «Шахта ім.Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля» (заступника директора з охорони праці, начальника та працівників дільниці «Ремонтно-відновлювальних робіт») проведено «круглий стіл» з розгляду питання «Виконання гірничих робіт з ремонту гірничих виробок».

Усі діючі виробки протягом всього строку експлуатації мають утримуватися в справному стані, чистоті та відповідати вимогам правил безпеки у вугільних шахтах.

Технічний стан горизонтальних і похилих діючих виробок має перевірятися (для виробок із анкерним кріпленням - із записами у журнал встановленого зразка) посадовими особами дільниць, у веденні яких вони знаходяться: гірничими майстрами дільниць - щозмінно, начальниками дільниць або їх заступниками (помічниками) - щодобово, гірничими майстрами ВТБ - під час контролю стану рудникової атмосфери.

Керівники дільниць гірничих робіт і гірники зобов’язані вживати негайних заходів щодо відновлення відсутнього, вибитого або порушеного кріплення, а у виробках, що експлуатуються без кріплення або закріплених анкерним кріпленням, - після видалення відшарованих з боків і покрівлі шматків породи і вугілля.

Перекріплення виробок повинно виконуватися за технологічною проектною документацією, затвердженою директором або головним інженером шахти. з попереднім ознайомленням гірничих майстрів і працівників під підпис перед початком робіт. Перекріплення сполучень штреків із квершлагами, бремсбергами, уклонами, камерами, хідниками мають робитися в присутності змінного керівника робіт на дільниці.

Щорічно маркшейдерська служба станом на 1 число наступного року проводить облікові та вимірювальні роботи щодо визначення загальної довжини гірничих виробок, у тому числі із незадовільним станом, за перерізом, зазорами, висотою, та виробок з локомотивною відкаткою за профілем рейкових колій. Результати вимірювальних робіт повинні бути розглянуті комісією під головуванням головного інженера шахти и на їх основі розробляється програма скорочення гірничих виробок із незадовільним станом.

 

 

 

Прочитано 455 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация