Искать


 

Вівторок, 11 Жовтень 2016 08:19

7 жовтня відбулась колегія ГУ Держпраці

Оцените материал
(1 Голосовать)

7 жовтня відбулась колегія ГУ Держпраці

 

На початку жовтня поточного року відбулося чергове засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області за участю начальників управлінь, відділів, завідувачів секторів, інспекторського складу Головного управління Держпраці у Луганській області. У засіданні також взяли участь представники вугільних підприємств ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Луганськгаз».

 

У ході засідання колегії були обговорені результати проведеного управлінням гірничого нагляду моніторингу готовності піднаглядних суб’єктів господарювання до безпечної та безаварійної роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Колегія звернула увагу, що не введені в експлуатацію резервні котли і калориферні установки, на деяких шахтах не очищені водозбірники, а також не створені запаси палива. Заслухали звіти в.о. генеральних директорів вугільних об’єднань, в.о. директорів ВП «Шахта «Золоте», «Шахта «Тошківська», «Шахта ім. Г.Г. Капустіна» з зазначеного питання. В.о. генерального директора ПАТ «Лисичанськвугілля» Ласіков Ю.А. запевнив присутних, що до 20.10.2016 року будуть виконані усі заплановані заходи. Головне управління Держпраці у Луганської області буде постійно моніторити вугільні об’єднання, та у разі невиконання Плану підготовки підприємств до безпечної та безаварійної роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, будуть вжити відповідні заходи державного реагування.

 

Начальник відділу державного нагляду в газовому комплексі проінформувала про результати проведених превентивних заходів щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці суб’єктами господарювання, що виконують роботи з будівництва, технічного обслуговування та ремонту димових і вентиляційних каналів. Перший заступник Голови Правління ПАТ «Луганськгаз» Рибак С.В. доповів про проблемні питання, що виникли при підготовці до осінньо-зимового періоду: власниками будинків несвоєчасно і не в повному обсязі надаються акти перевірок димових і вентиляційних каналів (ДВК), особливо у приватному секторі (18,9%).

 

За підсумками засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області розроблений проект рішення.

 

 

 

Прочитано 665 раз Последнее изменение Вівторок, 11 Жовтень 2016 08:28
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация