Искать


 

Четвер, 06 Жовтень 2016 11:27

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду в ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду в ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат»

   Фахівці відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області 06 жовтня 2016 року провели нараду на тему «Безпека праці в галузі» з працівниками служби закупок (автогазозаправний пункт) ПАТ "Рубіжанський картонно-тарний комбінат".

   Під час діалогу були обговорені вимоги Типового положення про порядок проведення навчання й перевірки знань із питань охорони праці, НПАОП 0.00-4.12-05 відносно обсягу та повноти проведення повторних інструктажів, оформлення та ведення Журналу реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці, а також порядок проведення та оформлення інструктажу на І групу електробезпеки. Інспекторами відділу були надані роз’яснення хто саме має право проведення інструктажу на І групу електробезпеки, хто повинен його організувати і забезпечити, а також хто несе відповідальність за його проведення.

   Окремою темою для розгляду були положення Загальних вимог стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці співробітників, затверджених Наказом МНС України 25.01.2012р. №67. Під час обговорення цієї теми розглядались питання вимог щодо облаштування робочих зон, шляхів евакуації, підходів до робочих місць, мікроклімату в приміщеннях та інше.

   По завершенню заходу, його учасники відзначили користь цього заходу та висловили побажання проводити такі заходи з більш детальною прив’язкою до конкретних робочих місць, адже це дозволить зменшити кількість порушень охорони праці, а отже і кількість випадків травматизму.

 

Прочитано 539 раз Последнее изменение Четвер, 06 Жовтень 2016 11:36
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация