Искать


 

Четвер, 06 Жовтень 2016 10:31

ГУ Держпраці продовжує активні превентивні заходи з охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці продовжує активні превентивні заходи з охорони праці

   Наприкінці вересня фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провів ряд превентивних заходів з охорони праці.

    Зокрема, проведено 17 нарад.

   Наради щодо утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних майданчиків, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті проводились у ПАТ «Сєвєродонецький КМЗ» і у ТОВ НПП «Антекс - Автоматика» (м. Сєвєродонецьк) 20 вересня. Ця ж тема обговорювалась 29 вересня у ПАТ «Котлоочистка» (м.Сєвєродонецьк).

   Цього ж дня (20 вересня) у ТОВ «Листрансмаш» (м.Лисичанськ) відбулась нарада щодо виконання заходів по підготовці роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017рр. Ця тема також висвітлювалась на нараді у Лисичанському РЕМ ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» 22 вересня.

   Наради щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, а саме: «порядок видачі нарядів-допусків та дозволів на підготовку робочого місця; підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи» відбулись у ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» і ПНПП «Вікан» (м. Сєвєродонецьк) 21 та 22 вересня відповідно. Цю ж тему обговорювали 26 вересня у ТОВ НКП «Технотрейд» (м. Сєвєродонецьк) і 27 вересня у Сєвєродонецькому РЕМ ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання».

   Наради щодо виконання вимог з організації безпечного ведення вогневих робіт, а також по правилам безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском проведено у ТОВ НПП «Антекс-Автоматика» і ТОВ «Лисмет» 21 і 23 вересня відповідно. Ця ж тема висвітлювалась 27 у ПАТ «Котлоочистка» (м. Сєвєродонейьк) і ТДВ «Попаснянський ВРЗ», а 28 вересня у ТОВ НКП «Технотрейд» (м. Сєвєродонецьк).

   Тематика зазначених заходів визначалась відповідно до потреб певного підприємства в тій чи іншій інформації. Результатами заходів є оновлення знань працівників з певних аспектів охорони парці та оформлення протоколів, в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради.

   Окрім нарад, за звітній період також було надано п’ять консультацій з питань охорони праці та промислової безпеки на такі теми:

- «підготовки підприємства в осінньо-зимовий період».

- «Присвоєння групи з електробезпеки».

- «Безпека технологічних процесів та обладнання».

- «Обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій».

- «Правила охорони працi пiд час виконання робiт на висотi (НПАОП 0.00-1.15-07)».

   Окремо треба відзначити, що 28 вересня фахівці відділу провели робоче засідання громадської Ради - спеціалістів служб охорони праці підприємств машинобудівельної галузі, на якому було розглянуто ряд питань з охорони праці та за результатами обговорення прийняті відповідні рішення.

Прочитано 661 раз Последнее изменение Четвер, 06 Жовтень 2016 10:40
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация