Искать


 

П'ятница, 30 Вересень 2016 10:14

ГУ Держпраці продовжує превентивні заходи щодо безпеки під час виконання газонебезпечних робіт

Оцените материал
(1 Голосовать)

ГУ Держпраці продовжує превентивні заходи щодо безпеки під час виконання газонебезпечних робіт

   Одним із видів робіт підвищеної небезпеки є газонебезпечні роботи. Основним ризиком при проведені таких робіт є можливість отруєння газом, що може привести до загибелі працівника. Тому одним з направлень роботи Головне управління Держпраці у Луганській області є проведення лекцій, семінарів, нарад щодо безпечного виконання газонебезпечних робіт на підприємствах різних галузей.
   Зокрема, 29 вересня відділом державного нагляду в хімічній промисловості проведено лекцію «Дотримання вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт на підприємстві» для працівників ТОВ «Торговий дім «Українські смоли» (м. Рубіжне).
   Під час проведення лекції зі слухачами було розглянуто порядок організації та проведення газонебезпечних робіт, відповідальність та обов'язки керівників і виконавців робіт, а також порядок оформлення документації на проведення газонебезпечних робіт згідно «Типової інструкції по організації безпечного проведення газонебезпечних робіт(НПАОП 0.00-5.11-85)».
   Також наприкінці заходу була звернута увага на обов'язки керівництва підприємства щодо проведення заходів зі створення безпечних умов праці відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці». 

Прочитано 537 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация